Keď láska zabíja

Príspevok v téme: Keď láska zabíja
napochybach

mám veľký problém,zabíja ma láska,resp vzťah,ktorí mám.
Chodím už s frajerom dlho ,vyzerá to byť vážne,resp vyzeralo.Teraz si vsak s nim nedokazem absolútne predstaviť manželstvo,svadbu,deti,a pod.
Ľúbim ho svojím spôsobom,on mna zbožnuje,lenže ja vidím na nom také chyby,ktoré sa nedajú podla mna tolerovat,mali sme zlé obdobie po pol roku vztahu,ale teraz je to uz relatívne dobre,lenze teraz som s nim bola na dovolenke na tyzden pri mori,a zistila som,ze by som s nim asi nedokazala zit pod jednou strechou,beriem ho akosi inak,ako priatela najlepsieho,ako cloveka ,ktoremu vsetko povedat(on vsak mne nic nevravi,vsetko si nechava pre seba-ma tazke psychicke problemy,ja nie -ale pri nom zacinam akosi stracat podu pod nohami,)dokym som s nim nebola,neprekvitala som stastim ,ale odkedy som s nim,moje zdravie najma psychicke sa podlomilo,nici mi zivot,ale pritom ho neskutocne milujem,co mam preboha robiť ?poradte mi,..a ak neviete odpovedat ,tak prepacte potrebovala som sa len vypisat z toho zialu :(:(:(ktori mam

napochybach

ja40 nie,som na pochybach preto lebo vidim,ze nie je pre mna vhodní partner a ja s nim chcem byt lebo ho naozaj lubim,strasne som nanho upnuta a neviem si uz po tych spolocne stravenych rokoch,aj ked sme mladi,predstavit nieco ine ako jeho pri sebe,nechcem si predstavit ani ineho chalana pri sebe...
ved to,ze ma uplne emocne vycerpala,le ako z toho dalej ?ja som tiez velmi slaby clovek,ja som taka skor slabsia ...a on si myslim,ze je slabsi este ako ja,a on ma vycerpava ...
nemam vsak odvahu a silu ho nechat,uz som to chcela urobit velakrat,ale neurobila som to nikdy,nezmozem sa na to,
uz nic nebude super ,vsetko je stratene ..:(
hej,ja som s nim pri tom mori teraz a veru nic moc,stale cosi mu bolo,raz ho bolela hlava,raz oci,raz mal nadchu,raz hrdlo,raz zvracal,raz nervozny bol,raz mrzuty ,raz nastvany na seba,raz na sbea,raz bol nespokojni s niecim,proste nechapem tomu jeho spravaniu a tak hrozne sa tam tesil...nechapem vobec nicomu ..ja som uplne na dne ,neviem,co mam teraz robit s nim ,s tym celím vztahom

ja40

Z coho presne si na pochybach? Z toho,ze nenaplnil tvoje ocakavania? Sklamala ta tvoja predstava nie on! Mozno ta emocne vycerpal,lebo je slaby jedinec. Ak prezivas negativne emocie ako je strach,hnev alebo obavy,hladaj pricinu v sebe. Ujasni si co chces a potom konaj. Vies,vsetky odpovede mas ukryte v sebe,len sa neboj pozriet do svojho vnutra a tym celit realite. Neboj sa bude to super ak budes chciet.
Mozno na teba caka iny princ a ty budes stastna. Hovori sa,ak chces cloveka spoznat-zacni s nim zit :-)