Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

JahO_Odka

Stavať vzťah na ruži?! Váš vzťah je poniekiaľ zvláštny. A navyše som sa tu dočítala, že ti ani neprejavuje lásku... skôr to by ti malo vadiť, ako nejaké ruže.
Mne môj priateľ ruže nemusí nosiť, nepotrpím si na to. Ale pár krát mi len tak odtrhol pár ruží, keď sme šli okolo kríčka, alebo mi nazbieral kyticu kvetov. Alebo mi kradol kvietky z balkóna mojej hysterickej obstaróžnej susedy :D Ale proste robil to sám od seba... vyslovene vyžadovať takéto pozornosti, tak to už vôbec nie je romantika. Skôr sa zamysli a váž si iných vecí, ktoré pre teba robí :)

AdamKrt

Betka132 Včera 21:23

- nebud smiesna :) Len kvetom-kyticou sa laska neprejavuje. Skor muzi, co maju cierne svedomie a podvadzaju zeny, tak maju dusevnu potrebu davat kytice ako ospravedlnenie. A zenam to nedochadza, tie su rady, ze dostanu kyticku a zaletnik si mysli, aky je sikovny, ze v tom svoju zenusku utvrdzuje. Tolko realita.

A ako prejavujem lasku priatelke ja ? Napr. tak, ze som minule rano vstal skor, urobil na ranajky teple jedlo, inokedy zase obed. Pomahal jej - napr. nosil, otvaral dvere, robil s nou, co ma rada i ked mne to napr. nemuselo byt prijemne. Kupil jej nieco, co ma rada - nejake zakusky, sladkosti, zmrzlinu, atd atd... A miesto kytice kvetov dostala radsej par kvetinacov a kvietok, ci pekny kricek. Zahrnul ju pocas dna bozkami, zaspaval s nou v objati, ci ruka v ruke. Pomasiroval jej, co ju bolelo, alebo len tak jej robim pravidelne masaze celeho tela na uvolnenie, ci eroticku masaz. Pomahal jej pracovne v ramci moznosti, ci s pocitacom, ked jej strajkuje, alebo pomoc jej rodine. A samozrejme pomiloval tak, aby mala dost a bola spokojna :-) Takze asi tak zhruba.... :)

A nejaky mizerny odrezany kvietok, co rychlo zakape jej vobec nechyba, ked si mozeme zasadit a pestovat cokolvek, co uz aj robime.

Tak, ktora caka, ze dostava len tak kytice, by sa mala zamysliet, ci je to ozaj prejav lasky a nie skor zleho svedomia... ;-) Toto robili niektori muzi uz starocia, ako zalepit zene oci kyticou... :-D

Mimochodom - ano, kvietok z luky uz priatelka dostala par krat. Avsak nie do ruky, ale odtrhnem vzdy nieco pekne a dam je len kvietok s kratuckou stonkou do vlasov, za usko.

Co sa tyka rezanych kvetov, tie moc rad nemam. Radsej ako dekoraciu mal rad umel, ktore sa daju pekne naaranzovat a nevednu. Staci si pozriet aj realacie o zariadovani domov, kde ich preferuju tiez.

Takze rezany kvety, ked davam - tak skor vynimocne, povedzme pri svadbach a podobne. Lebo to povazujem za ludsku marnivost, aby sa znicil krasny kvet odrezanim a za par dni aj tak zvedne. Ked sa da pestovat niekde v cerepniku a mat z neho radost dlho...

guide

Teraz neviem, či to myslíš ironicky alebo..

a neodpovedala si mi. Spýtala si sa ho, prečo bývalej kúpil a tebe nie?

guide

a ešte jedna vec. Prirovnávať ružu k sexu... Áno, romantiku potrebujeme /niektoré/, ale ty ju vidíš len v kvete? Nijak inak ti to tvoj neprejavuje? Mne dal prvú ružu niekedy po roku, alebo roku a pol? presne už neviem a odvtedy sa to tak rozbehlo.. No ani ma nenapadlo to od neho požadovať.
Donesie mi kvietok, čokoládku, koľko krát keď sme niekde vonku a na zemi je nejaký kvietok, mi ho len tak odtrhne a dá :):D alebo len tak mi dá pusu na vlasy, sa na mňa pozrie... Nič také neprejavuje? Alebo prejavuje všetko okrem tej ruže?
a možno ti aj kúpi ten kvet, ale asi mu je blbo ti ho dať hneď potom, ako si povedala že ho chceš a len čaká nejaký čas alebo čo.

Betka132

AdamKrt a ini: ano, kvety vzdy zvadnu. ale ako jej chces prejavovat lasku. a zenu to potesi, to ti za to nestoji? nejaky kvet predsa nie je drahy a potesi aj taky co je uplne zadarmo odtrhnuty na luke. ked idete do kaviarne, nekupis jej kavu? vsak ju aj tak vypije a tiez z nej nic neostane.