Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

ruženka

guide, ženy potrebujú romantiku tak, ako muži sex. Predstav si, žeby si mal 2.5 roka priateľku, a nedala by ti.(ak si chlap) Bol by si spokojný, nechýbalo by ti to?

A neexistuje, aby to v sebe nemal, lebo BÝVALEJ kvety kupoval!

Blondula

xxy....ved to,vidi,ze ju to trapi,aj mu to povedala a on nic !!! :-( .... keby chcela zlaty naramok to este pochopim !! ale aspon jeden zivy kvet ???

guide

inač mne chlap tiež kupuje ruže, alebo čokoládky niekedy. Zatiaľ som si každú ružu vysušila a nechám si ich takto a neskôr zrobím vééľku kyticu :)
A ver mi, keby si to dostávala fakt každý týždeň, zunovalo by sa ti to, by si si to takto až nevážila... To si len teraz hovoríš, že aké to je super, lebo ty nemáš ani jednu od neho. Ale niečo ti určite kúpi, tak to fakt nechaj tak

guide

rozísť sa kvôli kvetu, to mi je dôvod. Sa ťa niekto opýta, že prečo ste to ukončili a ty povieš: Nekúpil mi ružu....
viem, že by ťa to potešilo, ale presne ako bolo povedané. By ti bolo dobre, keby ti to kúpil len aby mal pokoj a ty aby si bola ticho? asi nie... Radšej si počkaj, kým ti to kúpi sám. Vzťah nestojí na jednej ruži. A aj keby ti ju nekúpil, dáva ti niečo iné, tak čo... Nerieš to tak. niektorí chlap to v sebe má, iný nie.

ojka

dnešní ľudia sú zvláštni, .... prečo si toľko potrpia na materiálnych daroch? áno, samozrejme, že to poteší, i čokoláda, i kytička, ale myslím, že moc veľký "rozruch" si to až tak nezaslúži.
Píšeš, že svojej ex, kvety dával... vydržali spolu mesiace....
Tebe zasa žiadny nedal, a vidíš, ako dlho ste už spolu, tak myslím, že vzťahy nie sú založené len na kvetinkách.
A tiež poznám kopec chlapov, čo neradi kupujú kvety, už len z toho dôvodu, že do pár dní je po nich... neber si to preto až tak k srdcu...
Nezakladaj si tak na tom a teš sa z iných milých "maličkostí", na ktorých je postavený váš vzťah (:

ruženka

Ja viem, že je to drahé.. veď pre mňa za mňa nemusú byť kúpená. Veď pred jeho domom v záhrade rastú hocijaké ruže. To je minimum práce odrezať jednu.. A ani to nič nestojí.

DzanaFX

hej rozišli, ale nie pre ten kvet, je pravda, že potom mi doniesol kvety aj na stužkovú, taktiež som dostala bonbonieru, keď manahneval a postupne si ma začal kupovať, aby som držala hubu a krok :-D a to sa mi nepáčilo :-)

Ale dôvod rozchodu bol úplne inde :)

ruženka

lost, ďakujem pekne aspoň za ochotu :)
pre: napochybach: neber to ako otravu! váž si , čo pre Teba robí! Ja by som sa hrozne ale hroze potešila čo i len jednej ♥

xxy

tak si ju kup sama a kludne aj ked budes s nim. ja tiez dostavam kvety aj ked nemam sviatok, ale v zime ich zakazujem kupovat lebo pri prenose rychlo omrznu a zvadnu - to je vtedy fakt skoda penazi, ked to vydrzi 1-2 dni.