Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

napochybach

ja si uz zase pripadam jako kvetinarka,ja ich mavam kazdy tyzden :( uz je to otravne od neho ..
ale niekedy by tu vazne mohol cosi dat,ani ked mas sviatok ?nic ti neda ?co je tzaky drzgros,ci ?

DzanaFX

ruženka ja som si raz jednu ružu doslova vyplakala a keď som ju dostala, tak to vôbec nebolo ono, pokiaľ ho to nenapadne, tak je Ti to na prd...:

ruženka

Takže čo mám urobiť? ... tváriť sa, akože mi to nevadí? Tešiť sa nasilu s kamarátkami, ktoré dostávajú kvety každú nedeľu?

:(

AdamKrt

Kupil som raz byvalej kyticu ruzi. Cestovala, tak jej to prekazalo a zahodila ich.

Potom si hovorim, ze skoda tych kvetov pre ludsku marnivost :) Laska, sa da vyjadrit rozne, tak isto sa partnerka da potesit aj inym sposobom.

Poznam viacero zien z okolia, co tiez zdielaju nazor, ze kvety su zbytocnost a radsej maju ine.

lulu22

pri čítaní tejto témy som si spomenula na to, ako mi moja ex veľká láska na prvé rande doniesla ružu. dal mi ju, keď sme dorazili k reštaurácii, kam sme išli večerať a ja som nevedela ani, čo mám povedať :D poďakovala som slušne(vtedy som to brala tak, že šak sa asi vidíme posledný krát :D ) a pomyslela si, že je až moc romantický ..
s týmto istým sa mi aj stalo, že som sa zobudila v nedelu neskôr..okolo 10hod a našla si kopu zmeškaných hovorov od neho..som sa čudovala, čo chcel..a on dovtedy čakal u nás pred dverami len kvôli tomu, že išiel z mesta a kúpil mi kyticu lalií : ) to bolo niečo, nič podobné sa mi už nestalo.
ale vôbec mi to nevadí, mne ide v prvom rade o to, aby mi prajavoval lásku inak ako darmi : )
Blondula, 100 bodov :D

Leela333

ruženka, je to chlap, takže pravdepodobne by si to ani nevšimol :D Pri chlapoch náznaky proste nepomôžu, s nimi treba na rovinu :D