Po vysadeni HAK bezproblémový cyklus?

Príspevok v téme: Po vysadeni HAK bezproblémový cyklus?
rosemaria

Dobrý deň, pol roka som brala HAK, potom som ju vysadila, lebo som sa po nej necítila dobre. predtým som mala celkom problémový cyklus, často mi to meškalo, ale žiadny zdravotný problém mi nezistili..po vysadeni HAK mám cyklus pravidelný..dosť ma to prekvapuje, lebo 8 rokov predtým sa nevedel upraviť a teraz zrazu..ako je to možné? veď po vysadeni HAK sa tieto veci v tele vracajú do starých koľaji alebo sa na nejaký čas dokonca zhoršia..inak sa v mojom živote nič nezmenilo, ani strava, ani životospráva, ani menej stresu nemám..akurát som začala brať morské riasy kelp v tabletkách..mohli to nejak ovplyvniť

rosemaria

ale hormonálny profil mi bol urobený u gynekológa a neskôr z iného dôvodu mi všeobecná lekárka vyšetrila štítnu žľazu a vraj je všetko v poriadku..aj tak teda ten jód mohol pomôcť? a tiež ho užívam ešte podľa mňa dosť krátko na to, aby to tak pomohlo..fakt ma zaujíma, či je to z toho

RNG

Jod je potrebny na rozne hormonalne procesy, nielen stitnu zlazu. Takze je samozrejme ze pomaha pri roznych hormonalnych procesoch v tele aa pri ich normalizacii.