Mykóza - moj priatel , strasiak , neviem sa jej zbavit ,som zufala

fefezizi

Ahojte, dlhe roky som mala mykozu, gynekolog a imunolog spolocne nasadili: Super dophilus, Mycosyst pol roka 1 tbl a v pripade canesten krem. 2 roky som bola uplne v poriadku, a dophilus som brala cele dva roky dennodenne. Po tom vsetkom som porodila 2 deti a minuly tyzden som mala zase problemy svrbenie, vytok, na nervy. nasadila som hned Candibene tbl, a super dophilus. zatial ok, ale kupim si lactobacily 5 od Swiss, odporucala mi moja znama takze uvidime. Inac super dophilus je pla mna vyborny, vrelo odporucam, len ta cena:-( skore uzdravenie vsetky. ahojte

DarinaB

ja som nasledovala rady rng (pozri rng+candida alebo rng+mykoza na googli)- citricidal alebo GSE, kokosovy olej, caj samento/vilcacora, oreganovy olej (ja som mala želatinove tbl.) a aj koloidne striebro. Pomohlo výborne. Plus vecer silne probiotika a vlákninu.

krado

lalinaku
Zase ten isty problem treba liecit cele telo, ten wobenzym je ok,ale je to slabe, treba nejaky oreganovy olej, kokosovy olej koncentraty a nicit a liecit kvasinky v celom tele, a samozrejme dieta, ziadny cukor a biela muka, cim sa zivia.

lalinaku

beriem uz par dni wobenzym :) a mykozu mam opat , a ako sa da dat pozor na imnutia ? je to horzne lebo ja pracujem v zdravotníctve :/ preto som vystavena este viac bakteriami ako iní .

KikaKik

Dúfam, že si už na tom lepšie. Inak skús sa objednať k imunológovi, pretože ak sa ti opakujú mykózy takto často pravdepodobne to bude mať spojitosť s oslabenou imunitou. Poradí ti aj aké doplnky na posilnenie imunity sú pre teba dobré.
Mala som podobné problémy s mykózami a mne dobre zaberá Wobenzym, ja si ho chválim. Samozrejme som musela upraviť svoj jedálniček a dávam si pozor na imunitu.

AlexSandra

RNG,

ked uz ste spomenuli Candex, chcela by som sa opytat na YST management od Vitacost. Podla popisu ucinnosti v prepocte na 1 cps vyzera byt 3x lacnejsi, aj hodnotenia na vitacoste ma celkom dobre. Nepoznate dany produkt? Ci v tom nie je nahodou nejaky hacik..

lalinaku

dnes som si kupila wobenzym ale iba 5 blisstrov a candibene krem , uvidime , drzte mi prsty nech to nejako vydrim:( kramy este vzdy nechodia, hadam nie som :///.....joj ale aj tak musim ist za gynekologom, a nechce sa mi kazdy mesiac jedna navsteva :(

eviku777

frézia01/
Trosku zle si to napisala, lebo ti nemohol gynekolog robit cytologiu na bekterie! :) cytologia sa robi na ine veci. Mohol ti urobit jedine KULTIVACIU-vyter na bakterie.
Co sa tyka Canestenu prevntivne-pozor! Ja som si ho takto davala preventivne a uz mam nan alergiu, vsetko mi scervena a zacne ma palit po Canestene a uz nemozem ani cipky s obsahom Clotrimazolu

RNG

Mykozy a candidy maju bunecne steny s vysokym obsahom celulozy.
Takze ked ich chces znicit musis rozlozit ich celulozove steny enzymom na celulozu, tj celulazou.
Z enzymatickych produktov slaby a drahy wobwenzyme, ale aj ovela silnejsie enzymy dnes na trhu maju pomerne malo celulazy. Ked chces vela celulazy, pozri na enzym Candex, ktory obsahuje az 128 000 jednotiek celulazy(CU) a 80 000 jednotiek hemicelulazy(HCU) na davku 4 kapsule.