Zvýšená sedimentácie, zápal v tele...potrebujem info

Príspevok v téme: Zvýšená sedimentácie, zápal v tele...potrebujem info
Eva29

Potrebovala by som pomoc, chodím po doktoroch a vždy ked mi zoberú krv mám zvýšsenu sedimentáciu..mam zapál ci uz vaječníkov alebo sa mi zapáli prst na nohe a pod. Gynekologička mi dá antibiotiká vylieči sa mi to ale stále sa mi to vracia ! :( Ked idem mojmu obvodnemu ten nevie co s tym..má niekto nieco podobné alebo pozná čo by sa stým dalo robit poprípade nejaké info...neviem či je to až tak moc vážne lebo moc sa s tým nezaoberajú ale je to pre mňa dôležité kedže chcem mať o pár rokov aj dieťa..Vdaka

katka302929

ja som tiez mala problem s vysokou sedimen...a zapal vajecnika....dokonca chornikcy:((( a mne doktorka povedal,ze mem pit vela ...actimel....a chvala Bohu mi to pomohlo. biely jogurt obycajny:))skus to

Eva29

Vdaka za príspevky :) skusim tie vitaminy lebo uz vazne neviem, lebo teraz z tej potravy je ich malo... a ten prst sa mi na noho z nicoho nic a opakovane stale nevolnosti unava a uz to cloveku leze na nervy ved mam len 19 .. o 2 tyzdne idem doktorke( gynekologicke) co jej skonci dovolenka len zas cakam antibiotika kt. mi pomozu ale znova sa to vrati...a aj na imunologii som bola strasne bola mila dala mi ampulky na imunitu ale ze ju mam v celku poriadku ..budem este dalej skusat na internete

llek

Mozno by stalo za to navstivit imunologa. Nie je celkom bezne ci normalne, ze inak zdrava mlada zena ma opakovane zapaly tak ako ich opisujes. Prst sa bez poranenia len tak nezapali. Pricom nepredpokladam, ze v tvojom veku by islo o cievny problem a nedostatocne prekrvenie prstov.

RNG

Inac ciste potlacenie zapalu bez adresovania pricin toho zapalu sa da urobit curcuminom, boswelinom, dumbierom a roznyumi enzymami a vitaminmi C a D-3, vitamin C zaroven znizuje sedimentaciu.

RNG

Zialbohu je casto chorlavenie a zapaly z roznych nakaz, ktore si lekari dost slabo vsimaju, ako je napr borelioza, chlamidie, l-formy, mykoplazmy a rozne virusy, ktore nosime v tele stale
Tieto tazko diagnozovatelne nakazy nielenze sami skodia, ale aj znizuju celkovu imunitu a tym clovek sustavne chorlavie. Takze ich treba patricne adresovat, na to nestacia len antibiotika, ktore su ucinne len na vacsinu bakterii, ale ani tam nie na vsetky a potlacenim probiotik v crevach pripravia ludi az o 70% vsetkych obrannych latok v tele, lebo tolko zdrava probioticka kultura v crevach pre telo vyrobi, tj viac, nez samotne telo. A aj toto lekari zvacsa nechcu vidiet a malokedy zdoraznia potrebu brat kazdodenne rozne mikrovlakniny a obcas si nasadit kvalitne probiotika