Malé prsia

Príspevok v téme: Malé prsia
Lilly

Zdravím.Chcem sa len spýtať,neviete náhodou v ktorom veku alebo do ktorého veku vám najviac narástli prsia? Môj problém je taký,že mám 14 rokov a skoro žiadne prsia.Áno ja viem čo si teraz myslíte,že som ešte 14 ročné decko ktoré také veci nemá ešte vôbec riešiť lenže mám trošku komplexy pred kamarátkami,pretože skoro všetky moje rovesníčky a dokonca aj mladšie,už majú normálne prsia.V dnešnej dobe už sa dospieva skôr.Vadí mi to hlavne v plavkách. :/

chlapi ssss

Milujem malé prsia, sú oveľa krajšie ako veľké. Baby chlapi sú rozdelení na tých čo sa im páčia nulky prsia asi 20 percent, potom 1 prsia dalsich 20 percent... atd az do 100 percent, ved aj vy ženy ste takto rozdelené od malého tam dole az po konskeho či nie? A jedna vec je max. istá, že nám chlapom sa max. nepáčia silikony, su hnusne, tvrde nechutne... cmuk

luci**

ahojte...mam 12a nemam prsia..asi je vam to čudne že ma to trapi ale teraz ide čas rýchlejšie..neviete mi niečo poradiť???..bola by som velmi rada..ahojte... :(

linuska

ahojte chcem sa podelit o vysledky uzivania tabletiek super prsia a stihla linia, uzivam ich treti mesiac a obvod prs sa mi zvacsil o 3cm
vaha mi zostala stale rovnaka lebo som dost vychudnuta
kto este uzival tieto tabletky ako ste na tom ostatne?

Leela333

Alebo Amy Acker :D

Inak si z toho nič nerob, oni z toho vyrastú. Tiež som si vypočula rôzne poznámky a tak som mala komplexy. A teraz som konečne spokojná s tým čo mám ;)

bakeron

Mrkni na Kate Hudsonovú nemá prsia skoro žiadne a je nádherná muži po nej idú a žený závidia. Ja nemám velké prsia a dost ma to trápilo, ale mám iné problémy a tak prsia vôbec neriešim (zaplatit nájom, udržat si prácu...) Neboj to ta prejde.

elly

ako sa vravi, lepsie mat male a pevne ako velke a rozkysnute ako knedliky a mat problemy s chrbticou..., zuzanka555 presne uvidim v tehotenstve, ja mam 25, ale na baby sa este necitim :-D

opica

lilly,

doba sa nezmenila...
ked vravis, ze tvoja mama v tvojom veku ani podprdu nenosila, tak ti poviem, ze moja maminka mala v 12trich prsia vacsie ako ja teraz...
celkovo, my so sestrou sme zdedili prsia po ocinovi..

a hlupe reci si nevsimaj..su aj push upky, a tebe mozno este narastu..

ber to tak, ze male prsia maju vyhody...
ked bezis na bus, nebuchaju ti do ksichtu

maju lepsi tvar aj bez podprdy (nie vzdy)
a maju urcite mensiu tendenciu byt "naboznymi" prsiami

neboj s aty nic, su dolezitejsie veci v zivote

Meretseger

Rozdávam kúsok zo svojich pŕs, kto chce :D Podľa váhy nepriberám, ale akoby sa pomaly zväčšovali. Nechápem. Rásť by už nemali. Prestáva sa mi to páčiť. Koniec koncov, je to len záťaž pre chrbticu.