Malé prsia

Príspevok v téme: Malé prsia
Lilly

Zdravím.Chcem sa len spýtať,neviete náhodou v ktorom veku alebo do ktorého veku vám najviac narástli prsia? Môj problém je taký,že mám 14 rokov a skoro žiadne prsia.Áno ja viem čo si teraz myslíte,že som ešte 14 ročné decko ktoré také veci nemá ešte vôbec riešiť lenže mám trošku komplexy pred kamarátkami,pretože skoro všetky moje rovesníčky a dokonca aj mladšie,už majú normálne prsia.V dnešnej dobe už sa dospieva skôr.Vadí mi to hlavne v plavkách. :/

zzzzzzzz

Máš pravdu, ty sa týmto vôbec ešte netráp, ja som si prežila to isté, teraz mám 16 dá sa povedať že len ,,niečo´´ tam je(ja keď som mala 14 tak tiež úplne nič nebolo) ale ľutujem, že som sa tým vôbec niekedy trápila a zaoberala lebo som zistila teraz že sú oveľa dôležitejšie veci a že keď ťa niekto má naozaj rád, tak ťa bude mať rád aj s ničím, lebo nikto nie je dokonalý :) Hlavu hore :)

Lilly

milli11

máš pravdu lenže..chlapci si viac všimnú určite dievča s väčším poprsím ako takéto lentilky :D a potom si uťahujú s dievčat s malými ceckami že či ich nechali doma pod kobercom a pod. :D doba sa posunula v takýchto veciach,moja mama ešte v takom veku ani podprdu nenosila :-D

opica

Lilly,

mne prsia "narastli" asi tak v 14...a asi ta sklamem, ostali rovnake az do 30 ky zhruba..male...dost male...

ale v tehotenstve sa mi zvacsili...takze teraz su ok...

ale poviem ti, ani za svet by som nechcela vacsie prsia, bola som spokojna aj s tymi malymi symetrickymi pevnymi...

ale spoluziackam narastli aj v 15 - 16tich - ale uprimne, skor vynimocne

milli11

Ano, si este mala na to, aby to riesila. Mas sa ucit do skoly. A odkedy by si vlastne chcela mat prsia? Od 9 rokov? A preco uz tak surne potrebujes vacsie prsia? Chystas sa kojit? Alebo sa ides fotit ako playmate do playboyu? A okrem toho, ked dojde na sex, chlapi uz riesia uplne inu cast tvojho tela. :DDD Ja mam okolo 25 a stale mam dost male prsia.

zuzanka555

aj moja 13 ročná sestra sa tým trapi a stale sa pýta kedy už jej začnú rast....oni ti este vyrastú niekto dospieva rýchlejšie niekto pomalšie :)
blondula.....možno aj tebe este vyrastú, možno už máš za sebou čas dospievania ale ked budeš tehotná tak sa ti zväčšia ;)