neviem co mam robit,prosim poradte mi

Príspevok v téme: neviem co mam robit,prosim poradte mi
anonym01

Mam podozrenie,ze moj manzel ma podvada s inou.Uz sa tak ku nme nechova ako predtym.Neviem co spravim ale ja ho velmi lubim a nedokazem zit s pocitom ze ma po 2x povada.Tentoraz to uz nezvladnem a chcem sa zabit.Neviem este ako ale musim najst sposob, aby som sa uz potom vobec neprebrala.Som velmi nestastna a nikto ma uz nepotrebuje,nikto ma nema rad...

anonym01

tak teraz co si vy o to myslite?Ja uz som totalne v koncoch.Snazila som sa najst nejake riesenie,ale vzdy doplatim na to ja.Poradte mi prosim vas pekne.Co by ste vy robili v takejto situacii.Ja si myslim,ze tento svet je len o peniazoch.Kto ma peniaze tak je stastny.Ma pekne oblecenie,moze sa viac starat o seba,ma kamaratov,moze chodit kam sa mu zachce a podobne...

ccc

tak sa vzchop a tomu peknému , milemu chalanovi(tvojmu mužovi) daj poriadne kapky, nech sa spamätá !!!
A začni trvať na svojom, nielen on je podstatný

anonym01

v sms si pise s nejakou Luciou.Neviem,kde sa spozmali a kedy ale ona mu pisala,ze je rada ze sa spoznali,ze takeho pekneho a mileho chalana este nikdy nikde nenasla.Na konci sms napisala,ze ho velmi lubi.A on jej na to odpisal,ze sa mozu spolu stretavat.Ze on aj jemu je sympaticka.A ze ja niesom prekazkou,lebo mi nic nepovie.

anonym01

Moj zivot je jeden velky omil.Vzdy som to tak citila.Manzel ma podvada,vrobote sa mi stale posmievaju zato,ze nenosim znackove oblecenie.Ja ani nemam tolko penazi nazvis,aby som si to mohla dovolit.Prerabam s manzelom rod.dom a vsetky peniaze davam do domu.Manzel nosi znackove oblecenie.On by bez toho neisiel ani von.A ked si chcem aj ja nejaku malickost kupit v cinskom lacnom obchode tak vzdy povie,to pocka,ved mas este dobre veci.A pritom tie veci maju minimalne 3-5rokov stare.Jemu je jedno ako chodim oblecena,hlavne ze on je pekny.Jemu je aj to jedno,ze sa mi v robote za to vysmievaju.Nemam ani kamaratov.Manzel stale chodi s kamosmi na fudbal,bentbol a mna nechce so sebou zobrat.Ja nikam nechodim von.Ved ani nemam s kym.Ved ja nie som skareda.Som celkom sympaticka.Keby ste ma videli asi by ste so mnou suhlasili.Tak preco sa mi stale musia vsetci posmievat,preco prave ja?:0((((

myska77

Ahoj, na samovraždu rýchlo zabudni. To vobec nie je riešenie. Nepodcenuj sa a trošku sa poobzeraj okolo seba. Život si treba vážit. Verím Ti, že to máš tažké, ale všetko sa dá riešit. A vieš to vlastne určite, že Ťa podvádza?