Elektronická cigareta - poradiť

Príspevok v téme: Elektronická cigareta - poradiť
blablab66

Dobrý deň . Prosím vás dá sa elektronická cigareta kúpiť aj v obchode , v nejakej trafike alebo tak nejak ? či len na internete sa dá objednať ? Nemyslím tie čínske za 3 eura ale ani tie za 60 euro. Nechcem nejaké extra ale stačí taký normál tak za 15 euro. Alebo potom neviete poradiť nejakú stránku na kvalitnú nie moc predraženú e-cigaretu ? ďakujem za odpoveď.

janci78

Elektronická cigareta dokáže nahradiť obyčajné cigaraty. Nedoporučujem kupovať podozrivo lacne šmejdy. Oplatí sa kupovať napr overené značky ako Joyetech. Tak isto aj e-liquid náplne by som odporučil Flavourart. Pretože sú vyrábané v Európskej únii a musia spĺňať normy nie ako ostatné vyrobené v číne. Mnou overený predajca www.e-cigaretka.sk - spokojnosť, rýchle dodanie do 2 dni máte tovar doma. Ochotne aj poradia. A majú široký sortiment.Dá sa ušetriť s elektronuckou cigaretou. V poslednom čase stúpa tlak zo strany štátu ako to zakázať a šíria rôzne bludy.

Miciiii

určite by som všetkým doporučila obchod s elektronickými cigaretami verne, e-shop na stránke www.elcigareta.sk ,tam sa dá super vybrať, alebo si pozrieť predajne a ísť si vybrať osobne. super je, že predávajú len značkové overené veci, žiadny šunt čo sa ti hneď rozpadne a ani nevieš, aké umelé hmoty si dávaš do úst. majú aj kvalitné a dobré náplne a super ceny. tiež veľmi rýchlu dodaciu dobu, skrátka ma nikdy nesklamali a vedia aj super poradiť. takže doporučujem. mne osobne už normálne cigarety nechýbajú, dám si vždy liquid podľa nálady (dá sa aj miešať, máte plno možností na kombinovanie) a mám dve elektronické cigarety joyetech 510 a teraz novú eroll. je super, malinká a pritom dlho vydrží, lebo má nabíjacie puzdro (super to tiež vyzerá).

Odo

Ja som si objednal Green smoke z anglicka. V amerike na kazdom fore sa umiestnuje na najvyssich prieckach v oblubenosti jej uzivatelov. Aj vyzera aj chuti ako cigareta. Uz stvrty mesiac som nemal normalnu cigaretu- a to som 20 rokov fajcil vkuse... Teraz si uz objednavam filtre z www.najecigareta.sk a do dvoch dni su u mna doma. Z anglicka som si ich objednaval v predstihu, lebo dobierka mi dosla az tak do dvoch tyzdnov. Je to skvela a zatial bezchybna znacka! Nie ako tie cinske cierne fujary :) s ktorou som sa musel na ulici skryvat, aby si niekto nemyslel, ze som narkoman...

Ladislav

Ja som si svoju cigaretu kúpil v lekárni, ale už som našiel aj eshop (www.najecigareta.sk), kde ich predávajú. Predtým som bol silný fajčiar (krabička denne), teraz fajčím už 6 mesiac len elektronickú.
Na rozdiel od mnohých som sa nerozhodol kúpiť si čínsky šmejd a radšej som pár dni na internete hľadal, ktorá cigareta je naozaj dobrá. Značka GreenSmoke, ktorú som si vybral, má testované náplne, takže sa nemusím báť, že si tým ublížim viac, ako bežnými cigaretami. Netreba ju plniť a ani nijak čistiť a meniť v nej súčiastky. Jednoducho raz denne vymením filter a fajčím ďalej :)

fajčiar

Žiadne nikotínové náhrady! Magnetická biorezonancia pristrojom BICOM. 30 minutový seans aj s poslednou vyfajčenou cigaretou a rok nefajčím. Vôbec nemám pevnú vôľu. Skutočne to funguje! Teraz som sedel 6hod. v prefajčenej krčme, väčšina hulila a ja nič! Vrelo doporučujem. Je to absolútne bez trápenia. Po jedenástich mesiacoch prišiel absťák. vyriešilo to 7 fernetov a o.k.

Magy

Vhodnou alternativou pre tych, ktori chcu presedlat na e-cig su jednorazove e-cigarety. Stoja okolo 5 eur (+/- nieco) a tam si vyskusate ci vam to vyhovuje, aka prichut atd.
A potom sa mozete rozhodnut, ci sa oplati kupit celu sadu.

Je naozaj dobre si dat pozor, vela vyrobkov je len cinsky smejd s peknou znackou. bohuzial, naozaj kvalitne sady sa pohybuju naozaj v urovni 60E a viac. Lenze to je iba prvotna investicia a potom je to uz samozrejme lacnejsie, nez fajcenie normalnych cigariet.
----
Vynikajuce instrukcie a rady je mozne najst na skycig.cz v sekcii "Caste dotazy"
Naozaj doporucujem to precitat cele!

amanda23

mna by zaujimalo, ake mate s tym skusenosti, nahradi to klasicku cigaretu? Uvazujem aj ja nad kupou, je to len cisty nikotin bez dechtu co je najvasi humus na cigarete a za nim rozne pridavne chemikalie...Nefajciari budu pisat, ze najlepsie s tym skoncovat, ale chce to pevnu volu a tu ja momentalne nemam ...