Bez priateľov...

Príspevok v téme: Bez priateľov...
Samaaa

Akoby som to zhrnula. Môj jediný kamarát je môj priateľ. Predtým ako som ho spoznala mala som veľa kamarátov. No od vtedy ako som zadaná držia si odomňa odstup. Kamarátky som nikdy nemala ani neviem prečo pár čo ich mám tak sme ledva v kontakte nebývaju tam kde ja. Mám posledný rok prázdniny a celý deň sedím doma a čakám na večer. Je mi dosť blbo a je mi hlúpo chodiť niekam sama. Ak ste niekto boli alebo ste v podobnej situácií tak ako ste to riešili? a ak je tu niekto taký zo žiliny tak dajte vedieť :)

olivka30

je to z velkej casti pravda ako pise system. od kedy mam priatela, vacsinu casu travim s nim a s nim si aj robime program a kamoskam sa uz neozyvam tak ako kedysi a postupne, ked som sa aj ozvala, alebo oni mne, stalo sa ze uz sme mali iny program, tak sme sa prestali kontaktovat uplne. teraz ked si raz za mesiac napiseme tak aj to je vela... po troch rokoch s frajerom si to uvedomujem na plno a chcem to zmenit.

system

To nie priatelia sa odtrhli od vas, ale vy od priatelov. vykaslali ste sa na nich a zacali travit vsetok cas s partnerom. Zrazu zistite ze travite privela casu s partnerom a priatelov nemate a cudujete sa preco ? Alebo sa mylim ?

ed

Neviem ci som 'kompetentny' ti radit ...mam po styridsiatke a som 20 rokov zenaty.Tiez som nemal kopec priatelov a co boli - zklamali . No a niekolko sa 'odtrhlo' odo mna ked som si nasiel priatelku - terajsiu manzelku . To iste sa stalo aj manzelke ...ze sa od nej kamaratky odtrhli ked sme sa zoznamili.Chvilu sme tiez hladali priciny ...dnes mame dve deti a je to ok.A dnes je aj taka doba ...uponahlana a ludia sa viac izoluju ...urcite nie vsetci,no niekto je rad ze dojde domov,zapne telku,dvd ci pc.Takze nerob si z toho tazku hlavu!Drzim Ti palce nech Ti to z priatelom vyjde.