Potrebujem obriezku?

MensieZlo

Z obriezkou mozu byt neskor spojene mnohe tazkosti, je to zavazny a nezvratny zasah, ktory si treba velmi dobre premysliet, urcite ho nerobit len preto, ze ti to ktosi odporucil na nete. Podebatuj s lekarom, nestresuj sa, on videl vtaky vsetkych farieb a velkosti, nemusis sa hanbit.

klimo

ja mam tuto paradičku že obrezka od troch rokov koli zapaleniu ..takže si to nepametam a je to fakt dobre nestažujem sa mam ho pekne prevetrany a netvoria sa mi za predkoškou žiadne pičoviny ...ODPORUčAM.aj priatelka pochvali.

filip r.

mam 20 rokov obriesku som podstupoval v 17stich nastastie zadarmo lebo po prekroceni 18ki sa plati,nesiel som lebo som chcel ale ked moj penis bol stoporeny predkoska isla dole ale bolelo to tak musela ist prec...

mey

ja mam 15 a pred 2 rokmi som bol na operacii s obriezkou pred operaciou sa mi predkozka nedala skoro vobec stiahnut a castokrat som mal rozne zapaly ktore neboli prijemne potom ma lekari odporucili pre operaciu bol som celkovej anesteze cize som necitil nic a po operacii som si tyzden polezal doma ta zalud je trocha citliva lebo pred tym bola cely cas zakryta ale po 2tyzdnoch uz som nic necitil a teraz nemam ziadne zapaly a jak pocuvam babi na to letia ved som skoro akokeby polovicny zid:D

jano558

NAJLEPSIA RADA !!!
Mal som zuzenu predkosku pouzival som kadejake maste urcene lekarom, nekonecne problemy ostali. Avsak kazdodennym precvicovanim asi 30min v teplej vode ked nieje erekcia sa to da po tyzdni to ide aj pri erekcii pretiahnut, uz problem nemam trvalo mi to asi 2 tyzdne okolo 12hodin cvicenia dokopy. Treba to precvicovat hlavne pri onanovani )))

casper

ked som mal cca 14,zislit som ze ,mam prirastenu predkozku,bola ako keby prilepena na zaludi,ale raz som ju skusil nasilu stiahnut a podarilo sa,predkozka sa od zaluda odtrhla,trochu to bolelo,ale za tri dni to uz bolo ok

tlaker

chalani musite mi helpnut co mam robit...tak isto neviem stiahnut predkozku az za zalud..no ale ako to tu citam ja nemam tu fymozu lebo nemam zuzenu predkozku len akokeby dole prichytenu takou blankou a ta blanka je kratka..nwm ci uz ma niekto s tym skusenost ked hej prosim vas help :/ citim sa trapne!

ask

chcel by som sa spytat ci tento zakrok plati poistovna alebo si ho hradi sam pacient...alebo vie mi niekto povedat kolko to stoji |cca|