sex na jednu noc

zaba

ani z pohľadu užitia si to myslím nemá význam, ale je pravda, že to vzrušo tam je..
podľa mňa je sex najlepší tak cca po 6 mesiacoch milovania s jedným mužom, pretože vtedy môže človek naplno zaplniť svoju fantáziu a už to nie len o vystriekaní sa, ale už si to fakt môže užiť naplno.
no a choroby.., to je iná kapitola

mariena

Ahojky ja som mala veľa krát sex na jednu noc spočiatku ma to bavilo ale teraz si chcem nájsť chlapca s ktorým by to tak nebolo a neide to možno je to tým že o tom vedia že som s toľkými niečo mala alebo neviem, tak si na to dávaj pozor aby si aj ty takto nedopadla a nič nieje krajšie ako sex s mužom ktorého ľúbiš a ktorý ľúbi teba.

LEVICA

čaute babenky :D ja mávam dosť často sex na jednu noc a mi to vyhovuje. naučím sa vela vecí ohladom sexu a sa vždy zdokonalujem. Milujem takých svalnatých sexošo, tý ma vedia riadne vzrušiť :) odporučujem každej :))))

markketa

zuzi ja ti nejak nerozumiem?čo u dedka a skym?šak asi ked sa zalubiš do nejekeho približne vekovo seberovneho chlapca a on do teba,tak to pride samo a nemusis sa to boskavanie ani učit.

zuzka p

chcem sa naucit bozkávat aj sa s chlapcom bozkávat u dedka som mala 3 krat orgazmus s kym sa to mam naucit odpiste je to súrne