Frajera chcem odnaucit fajcit!

Príspevok v téme: Frajera chcem odnaucit fajcit!
beznadejna

Ahojte,
prosím vás o pomoc, môj frajer fajčí. A mne to dosť vadí. On by aj chcel prestať len nejako mu to nejde. Ja už neviem čo mám robiť. Zakázať, som mu to už zakázala vždy to poruší aj keď neviem ako prisahá že už si nezapáli. Vždy mi klame že nefajčil a pritom keď sa opýtam jeho kamarátov tí mi všetko hneď povedia. Elektrická cigareta mu nechutí. Ja už neviem čo s ním. Tak prosím o radu. Pomôžu nejaké tabletky ? (napr. ten NiQuitin) Aby nemal si chuť zapáliť ? alebo čo ? Lebo on si to ani neuvedomuje že aké to môže mať následky. Ach .. beznádej...

inulienka36

U nás je to opačne, manžel nefajčí už 6 rokov, ja som sa ani poviem pravdu nepokúšala prestať. Ak to fajčiarom chutí, netreba ich síliť k zmene. Ak by chcel tak nefajčí. No ja si neviem predstaviť kávu bez cigi.

pan d.

Aj mne zena zakazovala fajcit /okrem ineho/ a neprestal som a ani neprestanem. Ak scipnem kvoli tomu skor, tak si budem na vine sam, lebo mi to chuti. Niekto sa preziera cokoladami, ja cigaretami.

pan d.

Zdielam tvoj nazor, ale na strane druhej si myslim, ze tabletky nicorette su velmi velmi dobre. Ja si ich beriem vzdycky so sebou, ked idem navstivit synceka:D Aj si ich pravidelne kupujem, ale prestat neprestanem, ani keby cigarety prestali vyrabat.

Aja02

Mila beznadejna, ked si so svojim priatelom zacala chodit, tak si si predpokladam bola vedoma toho, ze fajci. Na co si s nim zacala chodit, ked ti to vadi? Ber ho takeho, aky je aj so svojimi nerestami. Ty tiez nie si dokonala. Nic v zlom, ale taketo osoby ako si ty naozaj nemam rada. Ty si myslis ze si kto, aby si mu zakazovala fajcit? Ked chce fajcit, tak fajcit bude a ty s tym nic nezmozes. Bud si na to zvyknes alebo sa s nim rozid.