Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
brocwilka

V nedelu vecer sme sa bavili s priatelom, o programe cez tyzden a spomenul, ze v utorok pojde hned z prace posediet s kolegami, ako chodia skoro kazdy tyzden. No a ze mu volal jeho brat, ze by sme mohli zajst niekam na pivko, ze sme sa davno nevideli. Takze s bratom sa dohodol na stredu. V utorok isiel teda o 4, hned po praci s kolegami a prisiel domov po polnoci. Bola som uz v posteli a bola som trochu nahnevana, lebo prisiel teda dost neskoro a samozrejme opity. Na druhy den som sa tesila, ze teda pojdeme von s jeho bratom. On je v pohode, mam ho celkom rada a s priatelom uz spolu moc casto vonku nechodievame. Tak sa pytam, ze na kedy sa dohodli a on mi na to, ze to uz neplati, ze on mu zavolal vcera a ze brat prisiel na ten meeting s priatelovymi kolegami.
Viem, to nie je az taka tragedia, ale bola som trocha nahnevana, ze to tak prehnal vecer predtym a ani mi nepovedal, ze plany sa zmenili a este som nasla aj listok s uctom za ten vecer s kolegami (na to, ze mame teraz financne problemy bol velmi vysoky).
Takze som bola dost sklamana z toho vsetkeho a aj trochu nahnevana. Priatel to na mne videl a hundral, ze riesim take blbosti.
Fakt som to mala nechat bez reakcie akoby sa nic nestalo? Alebo?

brocwilka

Nechcela som tu riesit otazku alkoholizmu. Chodi s tymi kolegami von pravidelne a ja chodim s mojimi kamaratkami, to neriesime. Islo o to, ze konecne sme mali ist von aj spolu a to radsej zavolal brachu ku kolegom a so mnou neratal - aj ked najprv hovoril, ze so mnou rata, ze ma jeho bracho zase rad uvidi.

milli11

Nahodou, fero to dobre napisal. Potvrdzujem z vlastnej neblahej skusenosti. :((( Najprv to bolo par piv s kamosmi, potom stale viac a na mna nemal cas a ked som mu to pripomenula, vyskocil na mna, ze ho obmedzujem. :(((

natalka2

nemyslim,ze by priatel spravil nieco zle. a fero, s tvojim nazorom teda nesuhlasim,za to,ze si niekto vyjde von s kamosmi,uz musi byt pijan? trosku silne tvrdenie,nie?

olivka30

nerob z toho ziadnu tragediu. nic take sa nestalo. je to normalne, hlavne ked spolu zijete. a nechapem preco si nenavrhla, aby ste sli na jedno pivko aspon vy dvaja? sak nie ste odkazani na jeho brata alebo inych. pripadne sa nabuduce dohodni ty s kamoskou a chod bez frajera. a co sa tyka financnych problemov, len malo ludi ich dnes nema, ale clovek nemoze byt furt doma alebo travit cas len s partnerom, lebo by mu preplo.
napriklad moj frajer bol vonku s kolegom v pondelok a s druhym kamosom bol vcera a dosiel domov ked ja som uz spala. urcite mal trochu vypite, ale pokial ma nebudi tak nech sa paci. kebyze sa opija kazdy den alebo kadzy tyzden takto pravidelne, to ok nie je samozrejme.
a vobec necitim ako cakatelka (ako spomenul fero), mam svoj vlastny program, cvicim, ucim sa anglinu, inokedy idem s kamoskou...take it easy a budes mat stastnejsi zivot bez zbytocnych riesiciek.

fero11111

no mas doma klasickeho chlapa :D stava sa zneho pomalicky pijacik kamosi prednejsi a zenuska doma poctivo caka :D budes asi v poradi 3 milionta slovenka ktora to bude prezivat ja by som si aspon povedal svoje jak sa veci maju ze aj ty chces ist vonku a tak ... a nie doma jak kvocka sediet