Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
brocwilka

V nedelu vecer sme sa bavili s priatelom, o programe cez tyzden a spomenul, ze v utorok pojde hned z prace posediet s kolegami, ako chodia skoro kazdy tyzden. No a ze mu volal jeho brat, ze by sme mohli zajst niekam na pivko, ze sme sa davno nevideli. Takze s bratom sa dohodol na stredu. V utorok isiel teda o 4, hned po praci s kolegami a prisiel domov po polnoci. Bola som uz v posteli a bola som trochu nahnevana, lebo prisiel teda dost neskoro a samozrejme opity. Na druhy den som sa tesila, ze teda pojdeme von s jeho bratom. On je v pohode, mam ho celkom rada a s priatelom uz spolu moc casto vonku nechodievame. Tak sa pytam, ze na kedy sa dohodli a on mi na to, ze to uz neplati, ze on mu zavolal vcera a ze brat prisiel na ten meeting s priatelovymi kolegami.
Viem, to nie je az taka tragedia, ale bola som trocha nahnevana, ze to tak prehnal vecer predtym a ani mi nepovedal, ze plany sa zmenili a este som nasla aj listok s uctom za ten vecer s kolegami (na to, ze mame teraz financne problemy bol velmi vysoky).
Takze som bola dost sklamana z toho vsetkeho a aj trochu nahnevana. Priatel to na mne videl a hundral, ze riesim take blbosti.
Fakt som to mala nechat bez reakcie akoby sa nic nestalo? Alebo?

DzanaFX

No to si teda mala nechať tak, mimochodom, na ten účet sa mohli kľudne skladať...Z tohto byť sklamaná...Ach bože, daj mu trošku voľnosti, nech ide aj s kamošmi, fakt to nemalo opodstatnenie...