Citim sa neschopna

Príspevok v téme: Citim sa neschopna
ali1

stal sa to 2x co mi priatel vysvetloval co je to penis. Minule,ked som ho spokojovala rukou,robila som to nie najlepsie,nato mi zacal prednasat o penise.
Citila som sa strasne trapne a neschopne.Popri tom som si ani neuvedomovala,ze to robim s tlakom,v pravej ruke mam viac citu nez v lavej ale to je jedno.

Vcera sa stalo to iste.Milovali sme sa,bola som na nom na konika,a bola som velmi vpredu (tiez som si to isto neuvedomovala,lebo sa nam smykala plachta na zemi a v rychlosti som sa musela nejak pohnut dopredu) no a prste namiesto toho ze by mi povedal nech idem nizsie zeby sa nestal nejaky uraz,nepovie nic a po celkom uzasnom milovani -pre mna uzasnom ,az som si myslela ze som mala dobry vykon prislo take ako sklamanie. Zacal mi zase rozpravat o tom ako penis stoji,aky je tam sval, k comu moze dojst beriem ako normalku ale ako neschopnej to vysvetluje...mna sa to trosku aj dotyka,tym ze som dost na sexe ,,zavisla,, myslim nan vzdy nemam hut vobec...som sklamana hlavne zo seba........

Ked som sa ja nevedela spravit pri oralne,povedala som mu len nech strieda jazyka prsty sucasne,lebo sa nedokazem pri vecnom drazdeni klitorisu spravit...ale nehovorila som vyklad o tom ako to mame my zeny ,co je citlive co mi robi dobre atd...

Ako by ste brali vy tie vecne prednasky?Ticho sedeli a pocuvali a UCILI SA ako spravne to robit?vzdy sa mi taky odpor postavi k nemu a to ma mrzi :(

ali1

:) az sa toho bojim,azne mam dost do pekla...

v ten vecer ked mi vysvetloval ako to mam robit rukou,som ho hned po tom jeho prednasani pustila a on spokojne si to robil sam ,potom prestal a cakal kedy zacnem ja som len sedela a povedala ze uz som stratila cht ale nejako ma prehodil na postel zacal bozkavat a nemyslela som na to potom...od tej doby sa nestaoval na uspokojovanie rukou...ale ak dojde k polohe na konika pred tym nez si na neho sadnem poviem mu nech ma posadi,ze by som mu nesposobila statu erekcie alebo zlomeninu :D :/

Maoam

ali1: cize to maju v rodine? no fasa :DD

inak takito ludia su v skutocnosti velmi neisti, preto aj tie presne predstavy o vsetkom (boh, viera, bla bla) a predsudky, presne mantinely, mimo nich by bol strateny.........

Maoam

ali1: tak to by hodilo o zem asi kazdu normalnu zenu z neho :DDD

boze, on ti to casom fakt uplne znechuti a tak sa z baby, ktora mala rada sex a bola sikovna, pekny aj sexy stane casom neista baba, ktora si stale bude mysliet, ze nieco robi nespravne

no a k uspokojeniu rukou: tak nech ti presne prevedie pred tvojimi ocami tie pohyby aj smery, ake ma na mysli

vazne teraz...normalne nech ti vsetko prevedie v praxi a nech hlavne zavrie hubu

ali1

Alibi

no ked ho poprosim ale tak ze to zoberie fakt vazne a ked mu k tmu poviem nieco co ho ako keby udivilo resp. nastrasilo urcite prestane-napr. ze ak mam pocuvat prednasky o tom ako to spravne robit nebudem s nim spavat lebo nemam chut.

to by zabralo,je tam taka ako vystraha

ale ked som mu to povedala pekne milo,prosim ta nabuduce mi normalne povedz a nevysvetluj mi hodiny ako to mam robit a nemusis detailne....toto nezabralo

na neho vo viacerych pripadoch treba ist stylom kde je trosku take ako keby vyhrazanie sa

inak to na neho nezabera nejako

ali1

niekedy mi to pride tak ze potrebuje svoju inteligenciu mudrost daat najavo...

ako jeho uzasna sestricka kt. je najkrajsia,najdokonalejsia,najpracoitejsia,najschopnejsia , najmudrejsia...NAJ.
-to tvrdi ona sama o sebe

ali1

maoam

si uzasna,vies to?:)

dakujem,super rady...!
Na otazku ci je teoretik aj v inych veciach...nie. Vyziva sa v grilovani,ale ked je po grilovacke,zjedene,nerozprava ako prebiehala priprava a tak...proste ak sa jemu nieco nepaci,povie mi to,s tym ze mi vysvetluje ako spravne to robit. Padla mi prednaska o spravani zadanej osoby, prednaska o obliekani sa,o tom spominanom sexe,dostali sme sa aj k bohu nakolko je dost veriaci.nevere...ale aj ked neuhlasim-akoze suhlasim ,lebo inak sa len pohadame a ja mam posledne slovo.

Tie prednasky mi tak nevadia,ako tie kt. sa priamo dotykaju mna ako aj o tom milovani...v phode by som reagovala keby mi to pekne povedal -v jeho rei by to znelo:mojko,zojdi nizsie,stracam erekciu,necitis,ze nie si priamo?

ale nie,mi skoncime milovanie,ja som spokojna s vykonom,lebo som sa fakt snazila,aj on ma zvykol masirovat co nezvykne,bola som v domienke ze je vsetko ok,erekciu som citila malokedy,ale milovanie pre mna je aj ked sa bozkavame a vzajomne dotykame a ona sa dostavi-erekcia.
No ale skoncili sme a videla som ze sa neurobil takyv vaznym tonom zacal rozpravat,,nehvorim ti to v zlom ale penis stoji tak a tak a tie citlive miesta a ze cital na nete ako tak doslo k urazu ze on ani nema erekciu ked som vyssie ako by som spravne mala a bla bla...ja ticho sedim pocuvam pousmejem sa a skaredo na neho pozriem a poviem nebud trapny a nech prosim prestane rozpravat a robim zo mna neschopnu -raz tvdi ze som uzasna a na drhej strane ma ide cit ako na to...ach jaj nechapem,mam zmiesane pocity ako keby sme si uz ani v tomto nerozumeli ta sa citim,ja viem pehanam, ale n vie aka som povaha,z minule som ho poprosila a videl ze sa mi nepacilo ako mi prednasal ked som ho uspokojovala rukou zle,ale napriek tomu som pokracovala hoc som vobec chut nemala...teraz ho ale odmietnem urcite...absolutne nechut ,plus tie vecne pochytenie sa na hlupostiach...

Maoam

jedine ak berie hodinovu prednasku v roli 'ucitel verzus mala ziacka' ako sexualny stimul, aby opät dostal erekciu, su muzi, ktorych toto vzrusuje

Maoam

ali1: ak by predsa len nejakym zazrakom bol ochotny a schopny zniest konfrontaciu ( o com ale pochybujem) a nasledny rozhovor medzi vami 'na uprimnost', tak mu skus navrhnut, nech ti proste veci, o ktorych hodinu keca UKAZE priamo, najlepsie v akcii

co z toho dlhohodinoveho kecania, teoretizovania a buzeracie, nech ta schmatne a ukaze ti PRESNE tie pohyby a polohy, ktore ma na mysli, ty to uvidis a ucitis v praxi a ovela rychlejsie pochopis, co ma pan prezident na mysli ;-)

ale on sam mozno v praxi nevie, ako na to, len ma nacitane a caka, ze ty vsetko urobis za neho :D

sranda by bola, porozpravat sa s jeho exmilenkami, tie by ti o nom povedali asi velmi vela, mozno mali tie iste zazitky :DD

taketo veci, ake riesite vy, sa daju poriesit tak ci tak len prakticky, skusanim, zohratim...

ziadne hodinove prednasky tam nepomozu

Maoam

ali1: mierne prepadol pocitu vlastnej dolezitosti a sam seba berie prilis vazne a dolezito, tak, ze je tym az trapny :D

ja neviem, ale mne pride ako mierny despota, vykazuje tie naznaky a moze sa to casom zhorsovat, samozrejme ze je to len odhad a z tych par info, ktore si tu dala je tazke to uplne spravne odhadnut

ale - vsetci sa zhodli v jednom, ze ten bludny kruh buzeracie musis pretat a mozes pretat len a len ty sama TYM, ze si to proste nedas a ziadne pocuvanie a pritakanie, zosadnut z konika a dovi

nech si nacvicuje prejav pred zrkadlom sam so sebou

este mam otazku: je on celkovo skor teoretik? vyzivajuci sa v obsiahlych vysvetlovaniach a pod? ako je na tom v praktickych veciach, zrucnostiach? co vlastne vie? (urobit)

alibi

ak ta naozaj tak velmi miluje tak s takymto spravanim prestane ked ho o to poprosis. ak neprestane a ani sa o to nebude snazit tak neviem.. drzim palce nedaj sebou mavat nie si zastava