Citim sa neschopna

Príspevok v téme: Citim sa neschopna
ali1

stal sa to 2x co mi priatel vysvetloval co je to penis. Minule,ked som ho spokojovala rukou,robila som to nie najlepsie,nato mi zacal prednasat o penise.
Citila som sa strasne trapne a neschopne.Popri tom som si ani neuvedomovala,ze to robim s tlakom,v pravej ruke mam viac citu nez v lavej ale to je jedno.

Vcera sa stalo to iste.Milovali sme sa,bola som na nom na konika,a bola som velmi vpredu (tiez som si to isto neuvedomovala,lebo sa nam smykala plachta na zemi a v rychlosti som sa musela nejak pohnut dopredu) no a prste namiesto toho ze by mi povedal nech idem nizsie zeby sa nestal nejaky uraz,nepovie nic a po celkom uzasnom milovani -pre mna uzasnom ,az som si myslela ze som mala dobry vykon prislo take ako sklamanie. Zacal mi zase rozpravat o tom ako penis stoji,aky je tam sval, k comu moze dojst beriem ako normalku ale ako neschopnej to vysvetluje...mna sa to trosku aj dotyka,tym ze som dost na sexe ,,zavisla,, myslim nan vzdy nemam hut vobec...som sklamana hlavne zo seba........

Ked som sa ja nevedela spravit pri oralne,povedala som mu len nech strieda jazyka prsty sucasne,lebo sa nedokazem pri vecnom drazdeni klitorisu spravit...ale nehovorila som vyklad o tom ako to mame my zeny ,co je citlive co mi robi dobre atd...

Ako by ste brali vy tie vecne prednasky?Ticho sedeli a pocuvali a UCILI SA ako spravne to robit?vzdy sa mi taky odpor postavi k nemu a to ma mrzi :(

ali1

ked ti mam pravdu povedat mne uz aj sibe z nasho vztahu...chcela by som najst nejaku psychologicku na nete,lebo osobne nemam ani cas k nej ist...
ak by som toto vyslovila ze mna dokazal byvali urobit 8x prstami,vznikol by problem ze som mala pre nim tajnost vies?:) a ze preco som az teraz povedala a domyslal by si..obaja sme zle povahy ale velmi sa milujeme...lenze niekedy ma uraza jeho spravaie lepsie povedane vysvetlovanie dannej veci...

dakujem,porozpravam sa s nim zajtra,kedze dnes mi volal ze je unaveny a zajtra ideme na hby skoro rano :D nechce sa mi ale co uz :D :(

petrisorka1

sa z neho zblaznis uvidis, z neho sa moze vyklut nejaky despota, kym nebude po jeho nebudes mat pokoj. ked nezaberie rozhovor na rovinu, tak pouzi jeho prednasky, vies, ked to nechce on nejako pochopoit, ze co je na tom zle, tak mu to budes musiet ukazat, co je na tom zle. a este k tomu ze nejaka jeho znamost sa vedela 8x spravit, ako ja keby ma uz fakt nasral, ja by som mu povedala, ze aj ja som mala byvaleho, co mi to vedel urobit 8x za sebou,. len tebe to nejak nejde :) ale to uz by muselo byt asi fakt zle :D
drzim palec

ali1

:)uz tolko prednasok bolo,ze doovidenia....proste niekedy riesi take somariny dopoddrobna,ze cloek sa az unavi a aj znervonzni...kym mu nedas za pravdu,neprestane...aj ked nesuhlasis,musis suhlasit...

ale zase som odbocila,mas pravdu,tak mu to asi poviem...ja by som mu tiez najradsej povedala co mi robi najlepsie ,lenze nechcem aby sa dostal do pocitu ako ja,ze ho to odradi alebo sa ho to dotkne jeho osoby...ale dam na tvoje slova,dakujem :)

petrisorka1

normalne mu povedz ze tieto jeho prednasky ta odradzaju od sexu, lebo potom sa len sustredis na to ci to robis, tak ako si on zela a potom je jasne, ze sa nespravis, co je vlastne minimalne z 50% aj jeho vina, no nie? alebo ked chces pritvrdit, tak mu povedz, ze si neni stetka co ma toho vela za sebou, ze nemas take skusenosti ako on a hotovo. ho posli do riti, lebo ked ti toto robi ri sexe ver mi ze to bude robit aj v normalnom zivote, za chvilku budes mat prednasky o tom ako sa spravne vari, zehli a umyva podlaha. zaraz ho pekne od zaciatku .

ali1

sexicek

mas pravdu,ale ja sa o vela x pytam co mu robi najlepsiu sast a on povie ze vsetko robim uzasne...a ked spravim nieco zle,prednasa mi o celom tom o detailoch atd. stacilo povedat,nech sadnem trosku niszie lebo stracal erekciu.

dalsia vec co mi rozpraval,cital na nete ze zena azdych 8min ma mat orgazmus ,on si mysli ze ak ho nedosiahnem po 8min ze je neschopny atd. Uprimne spravim sa,ale nie viac ako 2x a len pry x je to vzdy poriadny orgazmus ale na ten druhy je to taky slabsi pocit alebo ako to nazvat. Milujeme sa dost dlho takze nevymyslam si. Ale pre neho je to nic,lebo nejaka jeho znamost s kt. sa ... mala vraj 8x aj to sa mi nechce verit :))))ani nahodou...ale proste on to cital na nete ta to automaticky musi byt u kazdej...ak to taak nie je=on je neschopny...to tvrdi ON

ali1

tak ano,presne ako pises,uz minule som mu hovorila,nech mi nevysvetluje o muzskom ude,za to ze bol bol prvy a on mal tisice zien si asi mysli ze je v tom dokonaly popri tom sa ako keby urazil ked sa nespravim pocas sexu tak divne sa zatvari ked mu poviem ze om sa neurobila alebo aj ked len raz take ticho nastane...ale to sme uz zmenli temu

proste necitila by si sa trapne ? neviem ako vobec nemam chut na milovanie,az sa bojim ze zase nebude nieco ok.

a ako som spominala,ked som ho vtedy rukou robila povedal mi ze akym smerom sa to robi ze koren je najcitlivejsi a proste som mu len povedala nech mi via tak nevysvetluje lebo sa citim neschopne ae vcera to bolo 2x a uz sa ma to ozaj dotklo...nemam naladu ako keby sa stala vazna vec

petrisorka1

na prednasku pocas sexu by som asi chut nemala a ani po tom. fakt sa k tebe sprava ako k neschopnej, musis mu razne vysvetlit, ze o prednasky nestojis, ze anatomiu ti uz vysvetlil. neni o nejaky divny?