Súrne a seriózne hľadám niekoho, kto sa venuje mágii

cloe

Ja som sa velmi trapila, nic sa mi nedarilo, vsetko do coho som sa pustila sa kazilo a krachovalo.
Krachoval mi vztah, praca, zdravie aj financie. Mne pomohol jeden velmi mily pan zbavit sa porobenia.
S priatelom sme si mnoho veci vysvetlily, nasli si k sebe znova cestu, mam novu pracu a chut znova zit a napredovat. Ak nahodou budete hladat pomoc, urcite si pozrite stranku www.odrabanie.sk je to fakt celozivotna pomoc

Arthas

Ahoj vaznax ak si túto správu ešte nájdeš tak mágii sa venujeme na prastarých cestách a sme v nej fakt dobrí. Komentáre laikov a gaučových moralistov si nevšímaj :))

pan d.

Magia je spolupraca s diablom alebo necistym duchom, kto tvrdi opak, tak ma v hlave blud.
Pamatajte, diabol vas oklame, okradne a napokon zabije.

anjelik

Alenka a čo je cieľom mágie?? A ako mi mágia pomôže duchovne napredovať?? A čo je to duchovné napredovanie? Kam mám smerovať? A čo je zmyslom života? A čo je život? ;o)

alenka :)

anjelik

akoze zdanlivo pekne napisany prispevok ale magia to ani zdaleka nie je len nejake vestenie, kristalove gule ci tuzba vidiet do buducnosti..ide aj o sebapoznanie, pochopenie zmyslu zivota a napredovanie v duchovnej drahe.. autorka zrejme chce vazne pomoc ale ty zjavne nemas o tom ani sajnu kedze si vykreslila magiu tak povrchne ako ju vidi asi vacsina ludi ktori sa nou vobec nezaoberaju
a vlastne cielom magie ani nie je vestenie

anjelik

Vaznax, slovo mágia nesie v sebe význam magický a to je príťažlivý. Príťažlivosť je gravitácia a tá súvisí so silou obrazov, ktoré ti mág ponúka. A ak ty si len také duchovné mláďatko so silou pierka, tak je úplne jasné, kam ťa to povedie, kam sa nasmeruje tvoja pozornosť a tou si ty sama. Pokiaľ ti mág ponúkne obraz niečoho kvalitného, čo ti pomôže, tak dobre, ale ak nie, tak máš smolu. Sila voodoo čarodejníkov je v tom, že ten úbožiak uverí, že ho čaká smrť a tak zomrie, keďže nemá proti tejto predstave žiadny relevantný obraz. Miesto hľadania *seriózneho* čarodeja a čarodejky, skús radšej nájsť niečo seriózne na čítanie, na pozeranie, aby ty si sa stala tou, čo rozhoduje ako a kedy myslieť a nepotrebovala nikoho, kto ti to vyveští za nemalý poplatok v kartách. Poprípade nazrie do krištáľovej gule a povie ti znôšku nezmyslov univerzálne platných pre 99% populácie. Že ťa čaká šťastná budúcnosť, že si budeš musieť poradiť s niekym závistlivým vo svojom okolí, že stretneš toho pravého, že sa objavia zdravotné problémy...a za malilinký poplatok ti aj ja môžem povedať, ako sa ich zbaviť..ale...musíš prísť najmenej 10 krát...;o)

sorrento

Seriozna magia? Žiadna magia, ani biela, ani čierna neni dobrá. Ako tu bolo už spomenute, moze to sposobit psychické ochorenie. Tiež aj telesne.

pan d.

Magia, cesta k psychiatrovi:D Vyznat sa v tolkych bludoch ako karma, reinkarnacia, sviecky, ritualy, magia lasky, odrobenie, porobenie ... ... Total psychiatria. Trochu som si o tom precital, ale mam dost.

alenka :)

no ja sa jej venujem ale som len zaciatocnicka, a ak mas nejaky problem asi by som ti nevedela poradit lebo nemam dost skusenosti, ale ak chces napis mail, ja sa ti ozvem a mozme o tom aspon pokecat