Vzťahy, láska, nevera - z pohľadu mužov

Príspevok v téme: Vzťahy, láska, nevera - z pohľadu mužov
Tarra

CHLAPI, vytvorila som tému, kde by som rada spoznala vaše skutočné názory na dnešné vzťahy, neveru, lásku....veríte na lásku, veríte na spriaznenú dušu, alebo sa u Vás točí všetko iba o sexe? dokážete byť verní, vyhľadávate vzťahy? ako sa staviate k nevere vo vzťahu (z mužského pohľadu mám na mysli), čo sú Vaše dnešné hodnoty? čo očakávate od prípadného vzťahu (kludne sa poraďte aj o prípadné pripomienky ktoré na nás máte :P)
určite by ste potešili aj iné kočky, a pomohli nám trošku nazrieť do chlapského zmýšlania a vnútra :)
vítané sú samozrejme názory oboch pohlaví :) !

lost

No ja si myslim, ze je to fajn, resp bolo by to fajn (podmienovaci tvar lebo som to este neskusil)

Ale nie je verit ako verit..

Verit sa da, ako verit

a verit sa da ako VERIT..

100% doveru ziskat si podla mna je extremne narocne a treba na to ROKY, ale roky ako roky, nie roky ako roky, proste aktivne roky, roky CISTEHO casu..

Tak strasne to omielam dookola z toho dovodu, ze mna uz niekto raz v zivote sklamal, v dovere.. Boli to sice len rodicia a brat, tj. uplne obycajna vec - neverili mi, ked som povedal nieco, a museli si moje vyroky overovat v mojej nepritomnosti (hadam tento opis dostatocne postaci k pochopeniu)

a podla mna, toto je sakra blizko k tomu, ako keby sa postavili zovi voci mne a hodli by mi do tvare konske lajno..

ale dovera, neviem ci je to triezve v dnesnom svete, je to EXTREMNE nebezpecne niekomu verit..

No a nevera? 3,1415vina na entu, kiez by som mal take malicherne problemu ako je nevera..

Omnoho dolezitejsia je vec, ktoru som polopatisticky popisal..

a ak mam byt uplne uprimny, radsej budem verit neznamemu cudziemu cloveku a zverim mu vysoku hmotnu/materialnu hodnotu, ako by som mal verit niekomu o nematerialnu vec, tj. doverovat..

pretoze prist o nejaky balik je jedna vec, ale vobec to "neboli" tak, ako byt odrbany o doveru od cloveka ...

veríte na lásku = neviem

veríte na spriaznenú dušu = takmer absolutne ano

alebo sa u Vás točí všetko iba o sexe = absolutne nie

dokážete byť verní = absolutne ano

vyhľadávate vzťahy = v tomto case a priestore nie a to som single :P tak predpokladam ze nie aj v inom case a priestore.

ako sa staviate k nevere vo vzťahu = absolutne absolutné svinstvo

čo sú Vaše dnešné hodnoty = vyssie litanie o dovere, ludska dovera je najvyssi a najcennejsi asset v zivote.

čo očakávate od prípadného vzťahu = heh, najskor treba nejaky najst :D to sa bude riesit az potom :) to mi pripomenulo, ked som si chcel zaobstarat psa a pytam sa sam seba, co a ako budem robit (simulovanie buducnosti) a par ludi trefne odpovedalo "najskor si ho zaobstaraj" (i ked to bola ina oblast, ale pouzil som radsej psa, ale asi sa to da pochopit :P ) ale myslim ze by som odpovedal, "zmysluplne a prijemne straveny zvysok zivota, spolocne"

beskyd

vztahy? podla mna z 95% pretvarka a kalkukacia kedze len male percento populacie ma tak dobre geny, zdravie, zaujimavu osobnost a tak v zivote prosperuje, ze si moze dovolit vybrat si partnera, po akom tuzi. v dosledku toho ludia robia kompromisy, popieraju vlastne preferencie a chcu si urvat najviac z toho, na koho maju ked sa uz musia zrieknut vlastnych idealov. preto vznikaju konflikty, hadky, vo vztahoch byva neucta, egoizmus, nevery, kedze drviva vacsina vztahov je len z nudze a zo strachu pred samotou alebo nejakymi intrigami okolia. vo sovjom okoli pozorujem ze ludia absolutne nedokazu dlhodobo fungovat sami a preto k sebe pustaju ludi o ktorych by inak nezakopli keby mali na vyber. inymi slovami, kazdy kto ma maly vyber na 99% klame seba aj partnera pretoze je len malo pravdepodobne ze by si prave toho vybral aj keby mohol vyberat z 20-30 alternativ a teda ten jeden by mal konkurenciu. cize z mojho pohladu su vztahy nejaky ucelovy zvazok dvoch ludi obvykle rozdielneho pohlavia z nudze a strachu pred samotou a vyclenenim z okruhu ludi na ktorych su naviazani, budovany na za ucelom vytazenia maximalnej protihodnoty z partnera (majetkovej povahy, sexualnej pritazlivosti, spolocenskeho statusu, kontaktov, zavisti okolia atd.) pri co najmensej namahe. z toho potom plynie aj nevera kedze skoro vsetci su si nahraditelni nakolko takmer vsetci su vysledkom nejakeho kompromisu a v konecnom dosledku neuprimnosti k sebe aj tomu druhemu, teda chyba pocit ze partner je pre cloveka jedinecny a nenahraditelny a v zaujme uspokojovania vlastnych potrieb absentuje potreba riesit ako by to bral ten druhy. vzdy som ale chcel veidet ako sa s tymito sebaklammi dokazu ludia vnutorne vysporiadat a aspon ako - tak spolu fungovat a preco je to lepsie ako byt zasadovy a ostat sam.

AdamKrt

A naco Ti to je ? I tak nech tu napise 1000 ludi nieco, tak 1001-vy clovek bude iny.

Tak to skusim okomentovat:

veríte na lásku ?........Ano

veríte na spriaznenú dušu ?........Ano

alebo sa u Vás točí všetko iba o sexe? ........Neni to iba o sexe.

dokážete byť verní? ........Ano

vyhľadávate vzťahy?...... Ak hovorime o mnoznom cisle, tak NIE. Ked mam vztah, tak si ho predsa nebudem nicit.

ako sa staviate k nevere vo vzťahu (z mužského pohľadu mám na mysli)?........... Nevera muza - trestuhodne. Nevera zeny - trestuhodne. Akakolvek nevera - negativny postoj.

čo sú Vaše dnešné hodnoty?...... Laska, zdravie, pokoj v dusi, dobra a mila, spokojna vlastna rodinka.

čo očakávate od prípadného vzťahu?........ To iste, co od dnesnych hodnot :) Mimochodom, vztah mam, tak od pripadneho vztahu nic neocakavam, lebo iny vztah nechcem.