Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky

Príspevok v téme: Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky
aurora666

zakazuju nie je samozrejme ten spravny vyraz...ale priklad-ideme niekam, a kamaratka mi vravi, ale nedavaj si suknu a opatky...alebo mi povedia, ze sa citia hlupo ked som tak oblecena, kym oni maju rifle a tenisky...alebo raz som si vsimla ked som prisla do skoly v sukni a opatkoch, ako jedna prevratila oci...hovoria mi ze po tom po mne furt niekto hladi (co si ja absolutne nevsimam a je mi to jedno)...nenosim to preto aby som putala pozornost, ale preto ze sa mi to proste paci,uz mi dokonca aj povedali ze chalani hovoria ze vyzeram ako k...a, pritom nenosim ziadne vystrihy, ani sukne ledva pod zadok...

Joo

Maoam ano ,asi mas pravdu ,viem ,ze to zaboli ,ked ublizuju ty najblizsi a vtomto mas pravdu ....... hmmm moc pekne a rozumne pises ,vzdy si po tebe rada precitam :)

Maoam

Joo, vies co, myslim, ze to zavisi od toho, v akej rodine clovek vyrastol, ak bol taky clovek permanentne tercom kritiky od rodicov cez sestru po neviem koho, v rokoch, kedy je este psychika slabsia a neustalena, osobnost nevyvinuta, tak to nejak dost vie ublizit, dalej v puberte, okolo 15-17 su mladi strasne zavisli od nazorov okolia a rovesnikov, takze tiez to zaboli, zvlast tie citlivejsie a vnimavejsie typy, ktore mozno nie su velmi asertivne

no a neskor sa to zacina ustalovat, okolo 20-ky clovek zacne naberat na sile a osobnosti a potom je to uz ine

Joo

Maoam
ja chapem co mi chces povedat ,ale nechapem ,ze si tie baby robia tazku hlavu z takej kritiky
aj ja mam zopar neprajnic ,dokonca ,ked som zacala pracovat v novej praci ,jedna tlstejsia babenka zakricala vetu ... "kym ja schudnem ona zdochne" ....ja ju moc neriesim skor ignorujem a myslim si ,ze ona nie je zla ,skor jej chyba sebavedomie a preto tie jej cudne poznamky ,alebo zopar kamosiek ,ktore maju recicky typu : "nooo ja s tebou nikam nejdem ,lebo zase to bude len o tebe"
preto pisem ,ze toto nie je TA kritika ,ktoru by som ja potrebovala nejak riesit

letoleto

:D
JOO

Ten ujo mal taketo nohavice oblecene vtedy ked tu ludia chodili ako sede mysky.Bolo to uz davno. :DDDDDD
A ver ze vtedy to bola PECKA.

Maoam

Joo, a väcsinou tie, ktore takto hnusne zhadzuju kamaratku, sestru, susedu, obvinuju ju z toho ze je 'stetka' a pod., su tie, ktore ako PRVE vyuziju prvu moznost nabalit si nejakeho bohateho chlapa a nechaju sa vydrziavat ;-)

ide najmä o to, ze zeny, ktore maju nizke sebavedomie, trpia ziarlivostou, zavistou, ked vidia, ze ina zena ma nieco co ony nie, pripadne je nebodaj uspesnejsia, ak nemozu mat to co ona, tak ju aspon riadne podkopnu alebo jej budu hadzat polena pod nohy, len aby jej stazili cestu a najmä jej moznosti.....dosiahnut nieco

Maoam

aurora666: samozrejme, ze ide o cistu zavist

keby mali tvoju postavu a tvoj zjav, tak by robili to iste, tiez by tak chodili, len ti to proste nechcu dozicit, dopriat... s tymto sa este castokrat stretnes

( u zien)

Maoam

su a mnohe

mnohe 'kamaratky', dokonca niekedy aj vlastna sestra dokazu velmi ublizit ohovaranim, komentami typu ' stetka' a pod, len preto, ze ta druha je krajsia, milsia, ci ma väcsi uspech alebo je oblubenejsia

mnohe zeny su velmi zakerne a robia to casto takym sposobom, ze sa to ani neda poriadne dokazat

ale boli to roky...

Joo

hmmm neskutocne ,az sa mi nechce verit ,ze su niektore zeny, tak ziarlive a neziclive ,alebo naopak ,mozno vase sebavedomie je tak nizke ,ze este i na tom pc si potrebujete precitat ,ze ste ok v opatkoch ,sukniach ci so svojou farbou pleti
podla mna jeden ideal krasy proste neexistuje ,niekto ma rad baculky ,niekto stihle ,niekto biele ,niekto snede ,tak nechapem co riesite, ved kazda s nas ,ktora je aspon trosku sama sebou je krasna ,alebo mozno nie prave to vase okolie vas "depta" ,ale konkurencia ,mozno patrite do kategorie niekoho ,kto sa neustale potrebuje utvrdzovat ,ze to prave TY si ta pekna a nie ta kamoska ,ktora na mna spustila sprsku kritiky a JEJ nazoru
ja som sa nestretla s kritikou ,ktoru by som nejak extra potrebovala riesit ,prave naopak :)))

kujujkj

Tie tvoje kamarátky neznesú aby na teba pozerali chalani viac ako na nich ! A aby si bola krajšia od nich ! TO JE JEDNÝM SLOVOM POVEDANÉ: ZÁVISŤ !!!