Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky

Príspevok v téme: Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky
aurora666

zakazuju nie je samozrejme ten spravny vyraz...ale priklad-ideme niekam, a kamaratka mi vravi, ale nedavaj si suknu a opatky...alebo mi povedia, ze sa citia hlupo ked som tak oblecena, kym oni maju rifle a tenisky...alebo raz som si vsimla ked som prisla do skoly v sukni a opatkoch, ako jedna prevratila oci...hovoria mi ze po tom po mne furt niekto hladi (co si ja absolutne nevsimam a je mi to jedno)...nenosim to preto aby som putala pozornost, ale preto ze sa mi to proste paci,uz mi dokonca aj povedali ze chalani hovoria ze vyzeram ako k...a, pritom nenosim ziadne vystrihy, ani sukne ledva pod zadok...

[zruseny17]

mas po dvadsiatke a trapi ta ako tvoje "kamosky" komentuju tvoje oblecenie?:)a nie si uz dost velka na to aby ti to bolo jedno?to take "velke" baby nemaju co ine riesit?a snad mas dost rozumu na to aby si si vyselektovala ludi ktorymi sa obklopujes,nie?:)

letoleto

Tak ked vies ze je to zo srandy tak bud to neries a nechaj tak.Alebo ked ta to trapi ries to s tou kamoskou co ti to hovori.
Povec jej na rovinu ze ti vadi ak sa stale vyjadruje o tvojom obleceni a ked nie vyjaruj sa aj ty na jej oblecenie a budete fifty fifty/hoci toto nie je riesenie/

weird_

no ine ako co uz bolo napisane ti nenapisem. isteze ti zavidia, co asi aj sama dobre vies, nie? citia sa tebou ohrozene.
neviem kolko mate rokov (14-15 tipujem), ale predpokladam, ze casom sa zacnu fintit aj ony ;)
(a ked nie, je to ich problem)

aurora666

nemyslim si ze by mi zavideli, ved nemaju co...teda aby som to uviedla na pravu mieru, najlepsia kamaratka mi to hovori zo zartu, napr. no zas vyzeram pri tebe jak chudera, a zacne sa smiat,...proste srandujeme, to neriesim...vlastne "problem" je len jedna...ale tiez si nemyslim ze by mi zavidela, ona ma zas prsia, co ja nemam :) len mi niekedy pride luto ked ma take poznamky

ka3na

presne tak zavist! to je to o com zenske kamaratstva su :-/ a hlavne o konkurencii medzi babami ktora tu vzdy bude proste neznesu ak si v niecom lepsia a uz vobec nie krajsia :D....aj preto som zuzila okruh svojich "kamaratiek" a tebe radim to iste lebo to nie su kamaratky !

DzanaFX

....raz som čítala, že ženy, aj kamarátky medzi sebou súperia, aby sa viac páčili, tu je to presne príkladom, kedy Ti vlastné kamošky zakázali sa lepšie obliecť, pretože si pripadajú nepovšimnuté :-) ešte just by som sa tak obliekala :-)

Dadula56

Ja to tiez vecne pocuvam, ze kam som sa vyfintila, ci niekam este potom idem, ci ma to bavi sa stale tak fintit(pricom nechapem, akym sposobom zaberie navliect si suknu viac casu ako zapnut si rifle),ze aj ony by sa mohli tak nastylovat, ale urcite nie v bezny den ako ja, ci vladzem v tych stekloch chodit(moje topanky na bezne nosenie maju maximalne 5 cm podpatok). Lezie mi to na nervy, aj ma to mrzi casto. Snazim sa to ignorovat, ine ti neporadim.