2 kilá schudnúť

Maoam

boze, DVE kila za 21 dni fakt nemozu byt problem

v tychto horucavach malina

velmi vela pi (voda), surova zelenina, doobedu aj surove ovocie, troska chudeho mäsa, zeleninova polievka na obed, vecer nejaky zel. salat alebo cottage, vajicko a pod., hlavne: vyhybaj sa pecivu, cestovinam, ziadne sladkosti, kazdy den pohyb, ziadne sialenosti, staci polhodka-hodka na bicykli a MAS TO

z tych dvoch kil bude aj tak kilo obsah hr. creva a nejaka voda a ak tie tri tyzdne takto zmaknes, tak to druhe kilo das dole, ani nebudes vediet ako

hlavne vecer uz nic nevyjedaj

Veronika30

...ak chces dopadnut ako jojaefe tak hor sa na vec podla jej navodu...telo tak vystavene sportom a pohybom Ta po urcitej dobe aj pri najvacsej sebadiscipline donuti doplnit neskutocny kaloricky deficit, vzniknutyý excesivnym sportom. Obmedzit sladke - rozhodne áno, janosobne to vsak uplne nedokazem, preto mam bud na ranajky horalku+jogurt+caj alebo kludne ako desiatu (staci mi hryz, či polka), respektuj zaklady zdravej vyzivy - tzn. vyhybaj sa mastnemu a vyprazanemu, olovorant - bielkoviny, tvaroh so skoricou atd... Vecera - cottage, tuniak, syry, kvalitna sunka, a...KLUDNE aj 40g celozrnneho peciva
Pohyb - aerobka 50 min. 4krat do tyzdna + 20 min cviky s vlastnou vahou
= sumerna postava, pevne telo, bez pocitu stradania a udrzatelny sposob stravovania bez jojoefektu

jojaefe

Kazde rano zabehni aspon 5 km, vecer to iste.

denne prejdi aspon 20 km 140 krokov za minutu.

nejedz mliecne, sldkosti, pekarenske, pecivo, slane pochutky.

ja som dala 2 kg zas dva tyzdne good luck :)