Nechapem ho

Príspevok v téme: Nechapem ho
sewie

Nerozumiem muzom...co je divne lebo vela mojich znamych ma obvinuje ze mam muzsky mozog-dokonca vzdy som radila kamoskam vo vztahoch a vzdy som mala pravdu...zrejme je to zlozitejsie ked je clovek zainteresovany v situacii-city a podobne zabranuju chladnemu triezvemu pohladu...ide o to ze sa mi paci jeden muz (ja mam 26, on 27).ale absolutne mu nerozumiem!stratla som ho pred vyse tromi tyzdnami(mozno pred 4mi) a zatial sme mali len tri rande...divne je ze vzdy ked sme spolu tak je mily, pozorny, romanticky, vasnivy zabavny ...ale potom sa mi neozve niekolko dni, mozno aj tyzden...pravda je ze mame nanic pracovne rozvrhy-ja robim v noci, on cez den a tazko sa nam hlada spolocne volno, ale myslim si ze ked sa chce, vsetko sa da...nevidela som ho asi tyzden-vraj bol chory, dnes sme sa mali stretnut na vecer a o piatej mi napise ze-je stale chory, ze buduci tyzden bude mat viac casu a bude mu snad lepsie...uz ked to pisem tak si uvedomujem ze to vyzera ze na mna kasle...ale na druhej strane...ked sme spolu je to super, dokonca mi ochgotne pomohol prestahovat moj nabytok z jedneho domu do druheho, ukazal mi "skolu" ktoru akurat s jeho rodinou stavaju, farmu na ktorej robi a pod....kamoska mi hovori ze hra len nedostupneho a ze je to holandska povaha, segrin snubenec tvrdi ze je to proste flegmos...ja si myslim ze na mna dost dlabe...nazory?

sewie

jo...ako hovorim, proste snazim sa nic neocakavat a uvidim co bude...ak sa nakoniec na mna vybodne tak co uz...nebudem prva ani posledna...to je zivot...zatial si uzivam spolocne chvile:P

sewie

a vcera sa z cista jasna ukazal-dobehol rovno po praci aby ma aspon na chviklu videl nez budem musiet robit ja....zeby?

milli11

Fakt skoda. :((( To uz neexistuju normalni chalani? Ja tiez teraz riesim jedneho, ale vlastne ani neviem, ci sa mu vobec pacim, je to take jasno-oblacne, raz svitne, raz o nicom. :(

sewie

no dievcata, tak som sa nim stretla, jasne za sa chcel so mnou vyspat...povedala som mu ze sa nemienim vyspat len tak s hocikym...tak uz o nom asi nebudem pocut...parada...vino to isti...

sewie

cele rano som sa smiala na tom co mi ten kamos pisal:D podla neho sa mozem nepacit len gayovi:D...

hm...tazko povedat ze co mam urobit...ako som spomenula, skor som bola zvyknuta na to ze chlapi sa snazia...ako mne nevadi zabojovat, len musim vediet ze je tam nejaky zaujem, ze zo seba nerobim hus...:) no nic, mala by som asi zabojovat ak nechcem umret ako stara panna:D hahaha