Neviem si vybrať medzi . . .

Príspevok v téme: Neviem si vybrať medzi . . .
Lenka456

Mám možnosť íst od septembra na VS - kde ma zobrali bez prijímčiek - po prvý krát brali na ten odbor bez prijímačiek. O rok už nemusia.

A taktiež teraz od augusta mám možnosť absolventskej praxe až do konca roka!(som po strednej už 3 roky na Upsvar!!!)!!!

Peniaze mi treba..za ten jeden mesiac budem mať cca 200eur a to nie je až tak vela...ked si vezmete tie výdavky...

Neviem či íst na VS..a nechať AP.
Alebo ostať na AP a íst na VS o rok -. len vravim, to už nemusím mať také šťastie...

Neviem vobec čo robiť..ked si predstavím že ostanem na AP a budem mat do konca roka takmer 1000 eur!!!

A ledva si nájdem nejaku brigadu...a takto si možem pekne ušetriť..zase vzdelanie je vzdelanie ..ked mám takuto možnosť..

Ked ja neviem..je tá škola taká potrebna??

Počujem vela nazorov, čo si už ženy, ktore maju rodinu musia robiť VS, len aby ich neprepustily...tak neviem...
Ak by som bola na VS, tak na ,,pedagogika-neučitelska,,.

čo by ste robily Vy na mojom mieste????

Dakujem

Lenka456

M 25 - dakujem ti velmi pekne. Ja som na školu už vzata, a na prijímačky som sa učila, pretože až po nejakom čase, ked mi mala príst obálka, že kedy budu, tak tam bolo ,že tento rok nie.

A ide o to, že mi neskutočne odlahlo, že nebudu - aj ked som sa učila - nakolko poznám zase ja vela ludi, ktorý sa svedomite pripravovali, ale skrátka do ,,zoznamu vybratých,, sa nezmestili - a toho sa ja velmi bojim...

takže pre to, aj chcem íst ..ked mám možnosť..

a potom preto, že naozaj tu vysku všade vyžaduju, mať aspon titul, inak prepustia z prace..tak aj to mi je znakom..že asi to treba..

inak lae mne osobne sa straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne nechceee:-((

A áno..200eur je v mojom prípade naozaj dosť - to máš teda pravdu.

pan d.

Ziadna sekta:) Ja som k nej dobry, ze od nej nechcem ani euro a ty mi povies, ze ju lanarim do sekty. Clovek je tvor podozrievavy:D Chapem.

M 25

len ju ty nelanár do nejakej sekty, či do čoho :DD

a Lenka, výška, to sú len stratené roky života, kolkí v mojom okolí to lutujú, že už mohli byť dávno za vodou, keby pracovali a neštudovali ... majú problém si nájsť akúkolvek prácu, hoci majú dobré vysoké, žiadne polnohospod. to je môj názor .. ja som na výšku nešla a ani by som nechcela, teraz to každý robí len pre ten titul a v hlave má total nas*até..
na tvojom mieste by som vzala tú "prácu", ved ktovie, možno tam budeš môcť ostať, alebo si nájdeš lepšiu prácu po ukončení ..
a tých 200e je v tvojom prípade dosť, hlavne, ked nemáš nič .. ako sa hovorí, ked neprší, aspon kvapká ..
a ešte tá škola, čo si si vybrala.. ked sa necítiš ani na spravenie príjmačiek, ako chceš zvládnuť celé študium?!

držím palec :)

Lenka456

tak bohužial, treba pozorne čítať, pretože JA nemám na účte nič!.(ako som uviedla)

Takže teda ako vravíš: ,,smola,,.

Takže dovi dopo?? hm??

A keby som ich mala, a šla by som do toho, tak tvoje meno nemám prečo špiniť...

ked sa bojiš, na čo mi to ponúkaš??

človek neveri nikomu...takže čo ked ma chceš ty odrbať??

pan d.

Aj hranie na gitare je tiez len fikcia, ze ti ten clovek nieco dava a pritom opak je pravdou. You know where you are? Youre in the jungle.

pan d.

Napis mi na email. Ak to zvladnes, tak ta beriem do klubu. Mne by si konkurenciu nerobila, ja by som robil nieco ine ako by som poradil tebe. Bude ti vsak treba cirka patdesiat eur. Ak ich nemas, tak smola.

pan d.

Len ty Lenka tolko nebedakaj a kasli na mizernych dvesto eur. Zarobis si viac a aj skolu zacnes studovat, ak das na moju radu.