Insomnia

Meretseger

Rozumný a pokojný prístup k svojmu telu? Tak toho som nikdy nebola schopná. Ale človek sa celý život učí ^_^

anjelik

Mer, no ja ťa nebudem presviedčať, ale skutočne veľmi pochybujem, že by si bola schopná oddeliť myseľ od tela a udržať samu seba mimo telo..ak áno, klobúk dolu. ;o) Je to možné, len aby sa skôr nejednalo o nejakú halucináciu a slepé nahováranie si niečoho. Čas neexistuje, tak je otázne, čo vlastne šetríš, že? ;o)) Ale existuje niečo ako zdravý rozum a ten všeobecne radí rozumný a pokojný prístup k sebe a k svojmu telu. Ulietavanie je milé, ale nie vždy najrozumnejšie. Je totiž problém sa potom zmieriť s tou *šedou* realitou. :o)

Meretseger

To nie sú pokusy, anjelik, to je neprepojenie mojej mysle a potrieb môjho tela, a stále si nie som istá, či ich chcem prepájať. Takto zabíjať čas?
sewie, impulzívne koniny robím aj tak, bežne, to ma neprekvapí :D
Ešte ma tu navádzaj na samovraždu, pan d. 0_o Len som sa čisto teoreticky pýtala.

pan d.

Meretseger, uz sa nas chystas opustit? Co uz, bude o jedneho cloveka menej, statisticky:D Najistejsie je skocit pod v.ak:D

sewie

:D no ja osobne ked nevyspim tak sa dostavam do stavu mysle podobneho opitosti:D mam pocit akoby sa cast mojho mozgu proste vypla a robim impulzivne koniny:D bacha na to

anjelik

No Mer, čo ty zase vymýšľaš? :o))) Spánok nastáva rozptýlením mysle vedomia do mysle podvedomia...rozostrením tvojej pozornosti. Pokiaľ ty si v stave exitovanej mysle...spánok neprichádza. Len by som zvažovala, či si naozaj tak dobrá a dokážeš vlastnou mysľou preniknúť na základnú úroveň fungovania buniek a to najmä mozgových a zabezpečiť im revitalizáciu, ktorá sa odohráva v spánku, keď do toho nijak nezasahujeme. Ak chceš zaspať..musíš sa snažiť naozaj myseľ rozptýliť a mozgové bunky vybiť..to značí, vedome nesledovať žiadnu predstavu, ktorá sa ti v hlávke objaví. Telo je telo, netreba si ho zničiť podobnými pokusmi. Bola by to škoda. :o)

Nela41

Odborne sa do toho nevyznám, ale v nočnej more z elm street hovorili, že po troch dňoch sa začínajú halucinácie a môže sa proste zastaviť mozog :D

pan d.

Vsak si daj liek na spanie a budes spat, ak ta len toto trapi. To som ale nevedel, ze clovek z toho dostane az halucinacie, ja som si myslel, ze ich mam len ja:DDD Joj, este dobre, ze ich mam:D obcas.