VÁŽNY PROBLÉM ! !

Príspevok v téme: VÁŽNY PROBLÉM ! !
esmeralda

ako mam svojmu partnerovi vysvetlit, ze nemam rada oralny sex? (ked ho on robi mne, ked ho robim ja tak mi to nevadi). Stale sa cuduje, ze ako je to mozne, ze sa nikdy nestretol so ziadnou ktora by to nemala rada, citim sa pri nom niekedy akoby menejcenne.. uz si aj ja zacinam mysliet, ze nie som v tomto normalna... (ale orgazmus uz som zazila niekolkokrat). Je tu niektora taka, ktora tiez nema rada, ked jej partner robi oralny sex? S cim to moze suvisiet? (podotykam, ze partner je skuseny a skusali sme so roznymi sposobmi. Vzdy pri tom, ked mi to robi jazykom, tak dostanem taky akoby krc do nohy ktory neprechadza dovtedy kym on neskonci, je dost neprijemny).. ma niekto nejaky trik ako sa prinutit aby sa mi to pacilo??

corel

no ak je jediny problem, preco to "nemas rada" je ten krc, to vidim ako lahko riesitelne. skus napr. brat pravidelne horcik (Mg), je volne dostupny v lekarnach a nie je ani drahy. Horcik je svalovy a nervovy relaxant, teda sposobuje upokojenie a uvolnenie svalstva bez zataze pecene alebo zaludka. skus to, mozno ti to pomoze. pokial nemas ine vyhrady, aby ti to priatel robil pusou (prehnana hanblivost, pocit necistoty alebo ine zabrany), myslim si, ze by si to nemala vzdavat. oralny sex je to najkrajsie a najintimnejsie, co sa medzi vami moze stat, ak nejak mozes, nevyhybaj sa tomu, mam skusenosti, ze takyto prejav lasky a dovery velmi pomaha vztahu. mozes mi verit.

corel

no ak je jediny problem, preco to "nemas rada" je ten krc, to vidim ako lahko riesitelne. skus napr. brat pravidelne horcik (Mg), je volne dostupny v lekarnach a nie je ani drahy. Horcik je svalovy a nervovy relaxant, teda sposobuje upokojenie a uvolnenie svalstva bez zataze pecene alebo zaludka. skus to, mozno ti to pomoze. pokial nemas ine vyhrady, aby ti to priatel robil pusou (prehnana hanblivost, pocit necistoty alebo ine zabrany), myslim si, ze by si to nemala vzdavat. oralny sex je to najkrajsie a najintimnejsie, co sa medzi vami moze stat, ak nejak mozes, nevyhybaj sa tomu, mam skusenosti, ze takyto prejav lasky a dovery velmi pomaha vztahu. mozes mi verit.

corel

no ak je jediny problem, preco to "nemas rada" je ten krc, to vidim ako lahko riesitelne. skus napr. brat pravidelne horcik (Mg), je volne dostupny v lekarnach a nie je ani drahy. Horcik je svalovy a nervovy relaxant, teda sposobuje upokojenie a uvolnenie svalstva bez zataze pecene alebo zaludka. skus to, mozno ti to pomoze. pokial nemas ine vyhrady, aby ti to priatel robil pusou (prehnana hanblivost, pocit necistoty alebo ine zabrany), myslim si, ze by si to nemala vzdavat. oralny sex je to najkrajsie a najintimnejsie, co sa medzi vami moze stat, ak nejak mozes, nevyhybaj sa tomu, mam skusenosti, ze takyto prejav lasky a dovery velmi pomaha vztahu. mozes mi verit.

hekate

pravda je taka ze ja to tiez nemam rada, minimalne ten zaciatok neznasam... ale potom je to uz v pohode. chodime spolu skoro dva roky a hovorim fakt vsetko, ale ze mi to vadi sa mu povedat ozaj nechystam. samozrejme pokial mam ja oral praktikovat na nom tak ma to bavi. (a este dufam ze si toto neprecita.)

kamaratka

mala som podobny problem s krcom... najlepsia poloha je ked budes lezat na chrbte, skrc si nohy v kolenach, daj si na ex dve pol deci... tak sa uvolnis a uvidis, ze krc nedostanes... a popros priatela, aby ta zacal bozkavat velmi velmi jemne na zaciatku... ak aj krc dostanes, zdvihni nohu a vystri ju a napni, ako to len ide (proti krcu)... ak problemy budu pretrvavat, skoc za doktorom, moze to byt nervove...

kaja000

Nehladaj sposoby ako sa ti to ma pacit,ked sa ti nieco nepaci tak to nerob a hotovo!Ja napriklad odmietnam spravit chalanovi oral a nic sa nedeje sice sa najskor divil ze preco ale dal si povedat a uz sa na tu temu ani nemusime bavit,je X inych sposobov ako potesit toho druheho...

chvietocek

ja tiez musim povedat ze mam vacsi zazitok z oralu ako zo samotneho pohl. styku. vzdy sa pritom maximalne uvolnim. nesnazim sa sustredit na nic ine. vylucne na to co robi partner. ak vsak robi nieco co mi je neprijemne jednoducho mu to poviem alebo mu odtiahnem ruku, usmejem sa a jemu to je jasne ze ma prestat :)

biba

neviem čo dodat..asi iba tolko..že mne sa viac lubi oralny sex ako samotny pohlavny styk...pri oralnom sexe si viac užijem..

jeja

Ani ja to nemam rada a moj priatel ma do toho vobec nenuti, aj ked ju miluje a rad by sa s nou pusinkoval, ale mne sa to nepaci, tak to nechava na mne.