Nervozny zaludok

Príspevok v téme: Nervozny zaludok
rybarybaryba

Dobry den, uz asi rok mam problem. Ide o to ze kdekolvek mam ist, ci uz do skoly alebo von medzi ludi, vzdy mi znervoznie zaludok a zrazu mi je ako keby som musel ist na velku potrebu, problem je ze ju nemozem vykonat kedze uz zvycajne nemam co by som vylucil, ak mi rozumiete. Bol som s tym u lekara, ten mi spravil nejake testy, vraj som na tom po fyzickej stranke v poriadku, z coho vypliva ze by to mohlo byt psychicke. Koli tomuto problemu mam neustale tazkosti a vo veku 17 rokov mam hemeroidy. Jediny \\\"liek\\\" na toto je Endiex, s ktorym mozem ako-tak vyst von, ale neviem ci to nie je len placebo efekt. Kazdy den do seba pchat tie chemikalie urcite nie je dobre. Skusal som aj lanove semeno na precistenie zaludka, no bezvysledne. Ked sedim doma, tak je vsetko v poriadku, len ked musim niekam ist tak mam tento problem.

rybarybaryba

Nakoniec som zistil o co sa jedna. Ide urcite na 100% o tzv. Toilet Phobia (Fobia z Toalety). Priznaky su uplne totozne.

Bruno333

Tak toto treba riesit jednoznacne odborne, co najrychlejsie, najlepsie u psychiatra-su na to lieky, mal som nieco podobne, aj ked nie so zaludkom ale tykalo sa to prepojenia psychiky s traviacim traktom a krasne som sa z toho dostal.
No a potom urcite psycholog...

rybarybaryba

Este dodam, ze nejde podla mna o sociofobiu, kedze ja nemam problem byt a rozpravat sa s ludmi, navyse mi je s nimi dobre. Len ked uz kazdy den rozmyslam hocikam idem, vzdy musim mysliet na to ci tam je aj toaleta, keby nahodou.