Mladší kolega ma pozýva na kávu

Príspevok v téme: Mladší kolega ma pozýva na kávu
sisa14

myslíte že môj o 10 rokov mladší kolega cíti ku mne niečo viac?pár dní sme robili na jednom pracovisku,robilo sa nám spolu fajn,potom sme sa vyše roka nevideli,ale veľa komunikovali na soc. sieti,napísal mi že si ma váži a má ma rád,niekedy to prešlo do flirtu,stále ma odvtedy pozýval na kávu,ja som stále stretnutie odsúvala,pretože som vydatá,hoci nie veľmi šťastne,teraz sme sa po vyše roku párkrát stretli,vždy mi dal nejaký darček,je medzi nami zvláštny magnetizmus,neviem to pomenovať,som zmätená,neviem ako ďalej...

Maoam

proste ho sexualne pritahujes a jasne, ze by ta velmi rad dostal do postele

a vobec mu zjavne nevadi, ze si vydata ;-)

.....

zle som si precitala otazku...no, pritahujes ho, to urcite... len ktovie, ci citi nieco viac v tom pravom slova zmysle alebo si chce len uzit... to by som ho musela poznat a musis aj vycitit, podla toho, co rozprava :)

......

no, zalezi na tom, ako nie velmi stastne vydata si... keby sa to manzel dozvedel..dobre, je to len kava...ale co ak by to prerastlo v nieco viac? stoji to za tie problemy? ak chces zostat s manzelom, tak na kavu nechod alebo si vopred urci nejaku hranicu za ktoru nepojdes (i ked to uz by bolo tazke)..ber to ako take spestrenie, proste, ze ma o teba zaujem iny muz, este aj mladsi, predstavuj si, snivaj a aj to ti spestri chvilky, nie? ak si predstavis, ze by to prasklo a povies si o.k., ved manzelstvo nestoji za nic, tak by som sla do toho...a nic na tom, ze je mladsi, to ti mozu ine zavidiet...