Neviem čo s tým

Príspevok v téme: Neviem čo s tým
TTPK

Dobrý den,

mám 19 rokov a ešte pred mesiacom som asi 1,5 roka pravidelne cvičieval. No hned začiatkom júla (resp. ako skončila škola) nemám cez den takmer žiadnu energiu. Ked ráno vstávam už vtedy viem že som nanič a necítim sa tak ako by som mal...Viete, nedá sa mi to presne opísať je to ako by ste vstali po 2 hodinovom spánku a plný únavy. Pritom problémy so spánkom nemám spím 8 a viac hodín denne. Jednoducho nemám energiu ani na obyčajné bicyklovanie pri tom by som najradšej športoval niekolko hodín denne...Naozaj neviem čím je to sposobene, odoberali mi krv a všetko je v poriadku...Bojím sa že je to psychická choroba pretože velmi velmi chcem aby to bolo ako kedysi ked som mohol robievať jednoducho všetko... no skutočne sa cítim velmi unavene a často úplne bez energie...a rozhodne to nie je podmienené životosprávou...tiež jem to čo treba (zelenia, ovocie..)

Verím že mi niekto dokáže poradiť, lekári mi totiž povedali že musím vela piť a že tieto dni je každý unavený a pod. Ja ich chápem viem že to nemyslia zle a že im asi vela ludí povie že su unavení ale myslím že u mna je to iné..nikdy som nemal podobné problémy a za mesiac (jun - jul) som schudol cca 4kg...mam celkom fajn vypracovanu postavu (no ide to dolu vodou) takže som bohužial schudol zo svalovej hmoty čo ma strašne raní a velmi by som chcel znovu začať pravidelne cvičievať.