Aby som sa mal kde vyrozpravat

kjana

jej, zlate to co tu pisete, vetram hlavu, keby som vedela tak spontanne pisat, tiez by som si zalozila takuto temu, ze pis co ta napadne, a co ta stve, zaujalo ma to, ja chcem vediet dobre anglicky, ucim sa v uvodzovkach v prestavkach uz dvadsat rokov, mam slusne zaklady, na dovolenke sa dohovorim, ale ma stve, ze som nenasla sposob, ako sa prinutit ist na vyssi level, mozno od veci ale mna toto trapi

pan d.

Ach Boze, bol som u jedneho predajcu, hudobnika, ten mi povedal, ze do mojej gitary sa uz neoplati investovat ani cent, tak som si kupil novu, s ktorou nie som velmi spokojny, lebo ma nilonove struny a ak by som na nu natiahol kovove, tak sa mi moze pokazit. Boze, tak ma lakaju tie kovove struny:D

Blondula

hody ?? nie nahodou v TO ?? :D pocasie je zaujimave na to,co doma robime :DD cely cas teplo nahovado a dnes,ked je jedna izba vyhukana vonku tak to vyzeralo,ze to cele dazd ochnape :DD ... a ked sme pri nemcine,tak mna "zaujalo" akurat slovicko ober,akoze vrchny :DD

pan d.

Aj u nas vo Vranove je take iste pocasie. To slovo som len umelo vytvoril, aby to pripominalo pridavne meno. Komunikativna nemcina nie je tazka. Ja chcem ist do hlbky, aby som nebol nemilo prekvapeny, ze som niecomu nerozumel.

mate59

maulartig som asi ani nepočul.Skôr povedia Halt´die Klappe.Teda dnes je počasie, aj prší aj sa ukáže slnko a to sú vraj hody.