Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

Taky som najedeny, ze az ma berie na spanie. Najprv som si dal veceru v restauraciii o piatej a potom som este doplnil zasoby tuku doma:D
Normalnemu cloveku by asi stacila len ta vecera, ale mne nie. Nadvahu mam to nepopieram, ale len mam svojich sto kilou:D

Blondula

ale v tranze bol raz ked pocuval starsie CDcko U2 ... to bolo nahlas,on mal pusu otvorenu,mykal sa a sliny tiekli prudom :DDD

Blondula

ja doma nemozem ani spievat a ani si brnkat na nejake hracie hracky,lebo ked zaspievam,moj syn zacne mat zachvatovy protest :DDD ani uspavanky :-( a to som si myslela,ze malicke deticky maju radi hudbu a pesnicky :DDD

pan d.

Ale na gitaru sa da lahko naucit, najprv akordy, neskor noty, resp. stupnice a mozes si hrat so svetovymi skupinami:D Ako forma zabavy je to dobre:D

mate59

tak ja neviem hrať na žiadnom hudobnom nástroji.Ale animi to nevadí, lebo rád hudbu počúvam.Ako dieťa som chodil na akordeón, ale ma to neuchvátilo, tak som po roku skončil.

pan d.

Uz som si aj zabrnkal:D super, s brnkatkom to ide lepsie. Mam tie najtvrdsie brnkatka, ake mali. Neviem, co kelu sa so mnou robi, vsak mne sa chce nejako spat a to som ani lieky este nevzal, jaj, prejedol som sa.

pan d.

Ja som dnes zistil, ze my v meste nemame ziaden obchod s hudobninami, je to dost smutne, pretoze hudba cloveka obohacuje, je to ina dimenzia, myslenie cez hudobny nastroj a pod. Kto nevie hrat, je o nieco ochudobneny.