Alverde sampon

emka4

Obnovujem túto staršiu tému. :) Napíšte svoje skúsenosti a poznatky s Alverde šampónmi. Ktorý je pre vás ten naj? :)

Aljaška

ahoj :)) viem že je to už stará téma... ale aj tak ja proste tú značku zbožňujem ... NO aj keď nevýhodou je že ŠAMPON sa nepení tak veľmi ale je strašne šetrný k prírode aj k vlasom :)... kondicioner to je už iná káva.. sú úžasné lepší kondicioner som ešte nemala.... Používam aj sprchový gél a keď sa mi minie mlieko telové od CIEN kúpim si nové od alverde... Krajšie vlasy som nemala všetky šampony mi moc zaťažovali vlasy aj pokožku... ak by som tým že by chceli trocha ešte ušetriť prírodu poradila nový ŠAMPUCH je to mydlo na vlasy.. nájdete ho na stránke sashe. sk

xxy

sampony aj kondicionery su fajn, ked ma niekto problem s rozcesavanim, da sa kupit aj sprej na rozcesanie. ved vyskusaj, sama najlepsie uvidis, cena je tiez ok.

lienka888

mas ich aj kucerave? pretoze ja som mavala take problemy s vlasmi ked som na ne nepouzivala kondicioner,vtedy to bola naozaj hroza...dlhsiu dobu som pouzivala syos,ale po urcitom case som si vsimla,ze prestava na moje vlasy zaberat

Alilien0007

ja si na svoje vlasy naozaj potrpim, kedze su poškodene a suche... vyskusala som snad uz vsetky druhy a znacky, vratane alverde, no bola som z tejto znacky iba sklamana. tazko sa mi sapon roznasal na cele vlasy- t.j. musela som si ho naniest naozaj dost vela a ucinok nebolo vidno. ako obycajny zihlavovy sampon, k tomu presne by som ho prirovnala. nehovoriac o tom, ze po jednom pouziti mi trvalo zhruba 20 minut( boelstivych! ) kym som sa rozcesala. tot moj nazor.

lochness

v linkoch co sem hodil/a M 25 naozaj najdes plno informacii, odporucam

ale co sa tyka priamo samponov, ja som mala ten s hennou a teraz mam nejaky cerveny na farbene vlasy, s physalisom ci s cim, uzasne vonia a celkovo som spokojna, kondicionery detto, mala som ten s ibistekom aj amaranthom a obidva super