Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?

Príspevok v téme: Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?
Blcha76

Ahojte. Chcem-POTREBUJEM!!! schudnúť cca 20kg. Začínam od 13.08.2012 a bola by som rada, keby sa ku mne niekto pridal. Viacerím sa chudne ľahšie, budeme sa podporavať, rozprávať o svojich úspechoch a prehreškoch... Mám 165cm a cca 90kg (presne sa odvážim v pondelok ráno). Chcem sa dostať na svoju pôvodnú váhu akú som mala cca pred 2 rokmi, kým som sa začala prežierať. Budem sa približne riadiť 90-dňovu diétou. Tak idete so mnou do toho?

slniecko5

inak baby,
rady od Lulu, celé zle
chud.nutie - po tom drastickom ti už nepomôže ani to zdravé stravovanie..
musím uznať, že tralalala a spol. asi mali pravdu. Takto to nefunguje.
Nehľadte toľko na váhu, všímajte si radšej, koľko cm ubudlo, že sa nezafučíte ako lokomotíva, keď idete po schodoch alebo do kopca, že prejdete na bicykli do kopca bez toho, aby ste z neho museli zosadnúť..to sú podstatné veci a nie to, koľko kg mi zlezie z váhy.
Ja som sa dnes odvážila len pre zaujímavosť, chudnem aj z váhy, ale hlavne je u mňa, že mám menší zadok už na pohľad, menšie prsia, prejdem 30km na bicykli bez toho, aby som mala svalovku, alebo ma bolel zadok. Som skoro stále hladná, tak sa snažím jesť poriadne a aj viac ako obvykle, lebo viem, že energiu vydám niekde inde. Celkovo sa cítim lepšie, potrebujem menej spánku ako predtým a pohyb mi chýba, ak ho nemám.
Hlavne buďte spokojné :).

chud.nutie

Pridávam sa.

farm9.staticflickr.com

Tu je moja tabuľka od 13.8 2012.
Oficialne ukončenie je 10.9 2012.
Plánujem dať dovtedy dolu min. 10 kg celkovo 15 kg.

Linduska3

Ahojte:)
cez vikend som sa snazila dodrzat aj to vychadzalo ale nevazila som sa, budem sa asi na konci nasledujuceho tyzdna.
vy ste ako na tom? Ako vam to ide?

majkaaaa

Prvá zásadná chyba ... od 13.8. !!! Prečo nie okamžite???
Inak naprosto súhlasím s názorom Lulu 17. Atmosféra fitka poriadne vie chytiť a motivovať. A celkovo to,čo píše je správne. Mne sa takto podarilo schudnúť 25 kíl bez jojo efektu. Cvičenie kombinované s drastickou diétou,jednostrannou stravou vedie k úbytku svaloviny,nie tukov,jojo efekt ako vyšitý,spomalený metabolizmus a ste stále v tom nekonečnom kruhu. Nezameriavajte sa výlučne len na kilá,pozorujte centimetre. Ja mám pri svojej výške 160 cm váhu 63 kg,niektoré by sa zhrozili,ale nosím oblečenie č.38. Mojou váhou je oblečenie,ak trochu tlačí,stačí jeden striedmy deň a som na svojom. Nepotrebujem byť vychrtlá,športujem, jem normálne čo mi chutí a som šťastná.

tralalalla

ja len dodám, že ráno pečivo pokojne jedzte, aj inokedy, ale celozrnné. zo všetkého sa priberá, nielen zo sladkostí a mastných jedál, netreba to preháňať s množstvami. a tak.

ách, myslím si, že hocijaké rady sú zbytočné, a bude jednoznačne lepšie KÚPIŤ/ POŽIČAŤ SI KNIHU!!! nie čítať 10 rôznych názorov na fórach :) a potom vyber si (väčšinou zle)

ešte mi napadlo k tej podpore cez internet, maily... tak môže to byť super motivujúce, ale keď spadne kamarátka, prežerie sa, tak možno sa to stane aj vám a bez výčitiek, však aj ona sa...

Lulu17

Baby ak máte dosť finančných prostriedkov choďte do fitka, tá atmosféra Vás proste donúti cvičiť :) Ďalej stravovanie, diéta v poriadku ale ak mienite obmedzovať životu potrebné veci tak NIE! Má to iba dočasný efekt lebo nadlho bez toho nevydržíte čiže odporúčam vynechať mastné jedlá, sladkosti a podobné veci z ktorých sa priberá. Ja som začala namiesto pečiva ráno jedávať musli s nejakým jogurtom. Ak mám večer strašnú chuť na niečo sladké tak namiesto čokolád a sušienok radšej ovocie ;) 3x do týždňa 30 minútový beh a každý večer 100 brušákov. A myslím si, že niekedy je dosť blbé orientovať sa iba podľa váhy, lebo ak držíte diétu tak schudnete z váhy ale najmä zo svalovej hmoty. Ak chcete dlhodobo schudnúť tak práveže treba na svalovej hmote pridať, spevniť telo a tým pádom ubrať na tukoch. A kombinácia cvičenie+drastická diéta = koniec. Kamoška to skúšala a raz takmer odpadla. Keď cvičíte, jedzte! Inak sa Vám nenaštartuje metabolizmus. :)

slniecko5

tralala,
človek sa nespamätá pokiaľ nechce a môžeš mu to písať ako chceš....tiež som voľakedy diétovala a dávala som si dokopy metabolizmus niekoľko mesiacov, čo mi ho diéty došramotili. Ale človek na to musí prísť asi sám. Aspoň my hlúpi :).

tralalalla

slniecko,

dá sa to napísať slušnejšie, ale načo? človek sa buď spamätá skôr, jak začne diétovať, alebo nikdy.

držím ti teda palce a rozširuj správne informácie ďalej, keď vravíš, že tebe sa darí ;)