Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?

Príspevok v téme: Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?
Blcha76

Ahojte. Chcem-POTREBUJEM!!! schudnúť cca 20kg. Začínam od 13.08.2012 a bola by som rada, keby sa ku mne niekto pridal. Viacerím sa chudne ľahšie, budeme sa podporavať, rozprávať o svojich úspechoch a prehreškoch... Mám 165cm a cca 90kg (presne sa odvážim v pondelok ráno). Chcem sa dostať na svoju pôvodnú váhu akú som mala cca pred 2 rokmi, kým som sa začala prežierať. Budem sa približne riadiť 90-dňovu diétou. Tak idete so mnou do toho?

tralalalla

blcha, rozosmiala si ma :D veď asi keď sa človek tomu venuje ako napr. tento pán doktor (inak knihu si môžeš vybrať aj inú, toto bolo len moje odporúčanie, lebo je tam veľa vecí vysvetlených, zrozumiteľných...), tak asi vie o čom :)

možno to je problém, že ty ho "nemusíš", potom držíš radšej diéty a si nešťastná, namiesto toho, aby si sa premohla, dala mu šancu, a keď sa ti ani potom nepodarí schudnúť, tak ho "nemusela" :D

všímam si v okolí, že ľudia nedajú na iného radu, a potom sú nešťastní. pretože si myslia, že tí ľudia im chcú zle, ale jediný, kto im robí zle, sú oni sami...

píšte si teda diéta-maily, ktoré vôbec nie sú diéty /irónia/, samozrejme, jak vravíte zdravá strava (a preto sa vždy znova prežierete??? niekde musí byť chyba)

ALEBO ... ;)

slniecko5

tralala, ja osobne mám dostatok informácií, kopu toho načítaného o stravovaní, potravinách, športe. Viem, kde som robila chybu a už som ju napravila a chudnem...Len potrebujem aj ja sa s niekým o tom občas porozprávať..To je všetko. Ale vďaka za usmernenie, ale dá sa to aj slušnejšie napísať a nie hneď, že už aj skončia v chladničke..

tralalalla

nikto tu neodrádza od chudnutia, jedine od diéty. a to až potom ako ste to "vypustili z úst" ;-) človek poradí, viac už v našich silách nie je, bohužiaľ :) odhodlanie chudnúť je super, ale nie bez rozmyslu s pár informáciami... radšej sa ešte týždeň prejedajte a prečítajte pri tom poriadnu knihu, lebo inak to bude začarovaný kruh... veľa šťastia, o polroka napíšte prvé výsledky

Blcha76

slniecko5
Máš pravdu... Nebudem to viac komentovať. Napíš mi na mail.

...no a Bukovského nemusím. Zdá sa mi ako jeden z tých, čo "všade bol a všetko vedel", jednoducho odborník na všetko.

slniecko5

Blcha asi ti napíšem radšej súkromne, lebo tu odrádzajú ešte predtým ako niečo vypustíme z úst :)
Ja žiadnu diétu nedržím, dokonca som zvýšila príjem jedla, zvýšila pohyb a začala som chudnúť ani neviem ako :).

Marsmeloun

hore je spomínaná priobližne 90 dnova dieta .... a to co si pisala tewraz je uplne daco iné ..... sama som schudla 20 kg ... takže daco už o tom viem ... a chcem vám poradiť v dobrom ... :-) a ta prva rada znie ....prečítrajte si nejaku knihu

Blcha76

Ja sa nebudem nejako striktne držať nejakej diety, len chcem zmeniť stravovanie tak ako som jedávala predtým. (chudé mäso, veľa zeleniny, ovocie, trošku cestovín atď.). Teraz totiž žeriem nonstop 10krát denne a všetko jedno cez druhé (tučné mäsá, slanina, klobása, ryža, zemiaky, sladkosti, koláče, zákusky, mlieko, sladké pečivo, biele pečivo, sladené nápoje ... to sa nedá ani všetko vymenovať) Jednoducho toto nebol môj štýl a neviem prečo som sa takto spustila. Viem čo mám zmeniť a chcem to zmeniť a tešiť sa z výsledkov spolu s ostatnými. Navyše som pravidelne 5-6x týždenne behávala 5km. Cítila som sa fantasticky a chcem sa k tomu vrátiť.
Viem, že je to dlhodobý proces a práve preto v tom nechcem byť sama.

tralalalla

pritom stačí vziať do ruky správnu knihu, naozaj si ju preštudovať, najdôležitejšie si napísať, nech to majú na očiach, a držať sa toho, zároveň aj jesť... ale načo, že... :D diéty 4ever