Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?

Príspevok v téme: Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?
Blcha76

Ahojte. Chcem-POTREBUJEM!!! schudnúť cca 20kg. Začínam od 13.08.2012 a bola by som rada, keby sa ku mne niekto pridal. Viacerím sa chudne ľahšie, budeme sa podporavať, rozprávať o svojich úspechoch a prehreškoch... Mám 165cm a cca 90kg (presne sa odvážim v pondelok ráno). Chcem sa dostať na svoju pôvodnú váhu akú som mala cca pred 2 rokmi, kým som sa začala prežierať. Budem sa približne riadiť 90-dňovu diétou. Tak idete so mnou do toho?

Blcha76

No baby, som veľmi rada, že sa nás tu zopár podobných našlo. Tak už len sa naštartovať a vydržať dlhooo, dlhooo, čo najdlhšie. Uviedla som aj mail, môžeme komunikovať spôsobom, akým Vám to vyhovuje viac.

Marsmeloun

Linduska3pjv .....jej posledny príspevok tu potvrdil pravdivosť mojich slov ... ale asi clovek može musí sam dospieť dfo toho štadia kedy pochopí nezmyselnosť diet ,,,

Marsmeloun

bože kedy už pochoopíte že zioadnou dietou trvalé schudnutie nedosiahnete na to je potrebná zmena životného štýlu ,,, tak už prestante furt skusať tieto nezmyselné diety a raz si daco nastudujte konecne ... aj tak nachvílku budete pochudnute a zachvilku to budete mať vsetko späť plus ako darček extra pomalý metabolizmus .... vidis prečítaj si sama ... začala si sa prežierať ... tak sa prežierat prestan !!! a zacni cviciť .... keby tie diety fungovali je celá zemegula štíhla .... a nieje to dlhodobo udržatelné .... si myslíš že budes jest par mesiacov 90 dnovu potom sa vratis k normalnemu jedlu ... a cislo na vahe zas pojde hore .... radsej si daco prečitaj ako to funguje a riad sa tym stale ... aj ked pojde vaha dolu pomalsie ale natrvalo .... aj ked ja viem ... nie je to až také pohldné :-P

evenstar

Ahojky, ja sa rada pridám! Skúšala som Dukanovu diétu, ale bez otrúb (mám celiakiu). Schudla som 3 kilá za týždeň, ale mám to naspäť, lebo mám strašne slabú výdrž. Možno takto by to bolo fajn, dodáme si silu. Mám 158/56, na začiatok chcem ísť na 50, takže 6 kíl a najlepšie by bolo do 2 týždňov, ale neviem ako si mám upraviť jedálny lístok (resp.koľko kalórii za deň môžem prijať) Chcem popri tom aj cvičiť, aby mi rýchlym chudnutím nezostalo ochabnuté telo. Poradí niekto?

Linduska3pjv

Ahojte:)
mozem sa pridat?
ja som uz vyskusala vsetky dieta, 90 dnovu, Dukanovu, 13 dnovu, zhodila som ale vsetko bolo naspat. Takze teraz sa snazim tak, ze doobeda sacharidy (ovocie), poobede bielkoviny a zeleninu.
vyska: 165
vaha: 100
Tak ak mozem rada by som sa pridala :)

slniecko5

Ahojte,
baby aj ja by som rada :)
mám 168 cm a 88kg...
Nekomunikovali by sme spolu radšej cez email? Či radšej takto?

Blcha76

Ally McBeal Nie, nie... Ja idem do Terchovej na Budzogáň. Ale som rada, že si sa ku mne pridala (tiež aj nany7). Môžeš ešte napísať ako si na tom približne výškovo a váhovo?

AllyMcBeal

skáčem do toho s vami, a inak čo ten víkend...ideš na grejp? lebo ja sa tam tiež zajtra chystám a jak sa poznám, zasa tam bude hojnosť všetkého, ale tak to k tomu predsa patrí:)