Cíti ku mne niečo?

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo?
lajuš

Ahojte. Mám 15 rokov, a hrooozne sa mi páči jeden chalan, priam som do neho zamilovaná ♥ Začala to tak, že si ma presne pred mesiacom pridal na FB do priateľov. Potvrdila som ho, a napísala sommu že či sa poznáme a tak. Od vtedy si stále píšeme. Raz mu napíšem ja, raz on mne, nazvájom si lajkujeme fotky. Hneď v prvý deň mi padol do oka, a prišiel mi ako super človek. Po týždni som sa do neho zamilovala. Ešte sme spolu neboli von, len sme sa videli, aj to len tak narýchlo, lebo on išiel na bicykli. Ja ho milujem.... Možno nie jeho ako osobu, ale jeho krásu...
No ale k veci. Včera som mu napísala, a keď sme si už nemali o čom písať, tak som mu navrhla nech dá tému. Tak sa ma spýtal že či mám chlapca. Odpovedala som mu že nie, a spýtala som sa ho na to isté. On mi odpovedal takto: ,,Momentálne nie, ale črtá sa tu viacero vecí"... Tak, teraz neviem čo si mám o tom myslieť... že ako to myslel.. Potom mi napísal niečo ako.. "Vohrejem si krocana.. či?"..

Ja neviem.. Cíti ku mne niečo, ale si len veľa namýšľam? :( Ja som zúfalá, je to asi jediný chlapec ktorého takto neskutočne milujem.. chcem ho! :( :(

help me.

_SiNdy

Ahoj ked som citala tento tvoj prispevok celmi ma zarazila ta veta ze "Ja ho milujem.... Možno nie jeho ako osobu, ale jeho krásu..." ked niekoho "milujes" pre krasu tak sa to milovanim nazvat neda to sa ti iba paci ak by si ho naozaj milovala tak k nemu musis prechovavat aj nejake tie city a nie iba obdivovat jeho krasu. Najprv ho spoznaj ako cloveka osobne a potom uvidis ci ho skutocne milujes.

3nttt

,,Momentálne nie, ale črtá sa tu viacero vecí" = mam tu viac nacatych husiciek,uz je len otazne ktora bude ta najsprostejsia.
"Vohrejem si krocana" = s prvou husickou (s tou najblbsou) si zasuniem...mozno aj z druhou...tretou...
hlavne nebud blba a kasli na tohto "trtkaca".ty dufas ze taky neni ale je,ved ti to jasne a bez hanby napisal. a nic ine by som v tomto jeho "kode" nehladala...

Dadula56

Dievca, ved ty ho nepoznas...ja som sa zvykla v ranej puberte tiez takto zabuchavat, alenastastie nebol fejsbucik, tak som nemohla nic lajkovat a nechat sa namotavat. V 15 sa citis sama a niekoho potrebujes?A dala by si mu AZ po mesiaci/dvoch?Zaujimave...Tieto pocity lahko vyriesis tym, ze si najdes ine zaujmy ako online zivot. Prihlas sa na kruzky, sportuj a doucuj sa veci do skoly. To ti prospeje viac, nez sny o chalanovi, ktoreho ani nepoznas. Chapem, ze pre teba je to teraz svetovy problem, ale o par rokov sa budes na sebe smiat a bude ti trapne, aka si bola naivna.

lulu22

dievča zlaté, ty si ešte príliš mladučká.. vieš, ono niekoho milovať neznamená to, že mu dáš lajky na fb, páči sa ti fyzicky a píšete si.. toto je len nejaké oblbnutie. milovať niekoho znamená niečo úplne iné a samozrejme ty toho chlapca nepoznáš "naživo" aký je, ako sa chová v rôznych situáciach. Neboj sa, takých chlapov ešte bude, čo budú chcieť len "ohriať krocana:D". z tohto sa pouč, nepíš mu a nechaj nejakú kozu nech mu dá a opustí ju!

arman

z tychto facebookovych vztahov, socialnych sieti a novej generacie, ktora je na tom zavisla, a zije nejakym zvlastnym sposobom iba polovicne v realite a druhou polovicou v tychto umelych svetoch, mam husiu kozu.

PAVLINA

lajus, prepanajana, zarad spiatocku...snad sa nejakemu chacharovi nechces ponukat ako maso na doske..chlapec chce zastrcit vtaka do posvy a jemu jedno, do akej, tak vyrazil na FB a lajkuje ti fotky...spamataj sa.

Honor

Si príliš mladá podľa mňa, dievča ty máš ešte čas na tieto veci. Chlapcov v tvojom živote ešte bude hojne a ešte veľa krát sa môžeš spáliť. Nikam sa neponáhľaj, všetko raz príde. A čo sa týka jeho - on podľa mňa nehľadá niečo vážne, ide mu asi fakt len o to si užiť ;) Má len 17, ešte musí dozrieť

lajuška

o má 17...
a nemyslím si, že myslel mňa :( ja samu teraz bojím aj napísať, snáď napíše on :/ celé mi je to už trápne.. ale ľúbim ho