Cíti ku mne niečo?

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo?
lajuš

Ahojte. Mám 15 rokov, a hrooozne sa mi páči jeden chalan, priam som do neho zamilovaná ♥ Začala to tak, že si ma presne pred mesiacom pridal na FB do priateľov. Potvrdila som ho, a napísala sommu že či sa poznáme a tak. Od vtedy si stále píšeme. Raz mu napíšem ja, raz on mne, nazvájom si lajkujeme fotky. Hneď v prvý deň mi padol do oka, a prišiel mi ako super človek. Po týždni som sa do neho zamilovala. Ešte sme spolu neboli von, len sme sa videli, aj to len tak narýchlo, lebo on išiel na bicykli. Ja ho milujem.... Možno nie jeho ako osobu, ale jeho krásu...
No ale k veci. Včera som mu napísala, a keď sme si už nemali o čom písať, tak som mu navrhla nech dá tému. Tak sa ma spýtal že či mám chlapca. Odpovedala som mu že nie, a spýtala som sa ho na to isté. On mi odpovedal takto: ,,Momentálne nie, ale črtá sa tu viacero vecí"... Tak, teraz neviem čo si mám o tom myslieť... že ako to myslel.. Potom mi napísal niečo ako.. "Vohrejem si krocana.. či?"..

Ja neviem.. Cíti ku mne niečo, ale si len veľa namýšľam? :( Ja som zúfalá, je to asi jediný chlapec ktorého takto neskutočne milujem.. chcem ho! :( :(

help me.

Teresita

Vieš, on sa snažil byť romantik....veď on pri tom črtaní asi myslel TEBA! Napíš mu, že ako to myslel a ak vážne má babu, tak buď trpezlivá. TRPEZLIVOS´T RUŽE PRINÁŠA! A s tým zamilovaním spomaľ, pretože čím viac do nho budeš zamilovaná, tým viac to bude bolieť ak ťa opustí. Tak spomaľ, veď sa ešte nepoznáte tak dobre, aby si do toho išla tak rýchlo... :D Veľa šťastie :D

sasenka01

ver mi lajuska, ze takyto chlapec za to nestoji. Ty by si chcela asi vztah, on len sex. Neviem, kolko ma rokov, ale ty mas este cas, aj ked ti to teraz tak asi nepripada, ani mne nepripadalo, ked som bola v tvojom veku. A ten, co o teba bude naozaj stat, pocka viac ako jeden-dva mesiace.

lajuška

:( po tomto čo mi tu píšete moje nádeje miznú :( ja si strašne veľa namýšľam..

a kebyže sme aj spolu chodili (čo sa ani nestane)tak by som určite nedala hneď.. možno po 1-2 mesiaci...

sasenka01

tak vas ma asi rozpracovane viacere a caka, ktora mu ,,da" prva....dufam, te nebudes tak hlupa, aby si to urobila, aj vzhladom na tvoj vek

lajuška

tak čo potom znamená to, že sa TU črtá viacero vecí? :(

sorry ale vo vzťahoch sa fakt nevyznám, chlapca som mala len raz..