Tehličky

Príspevok v téme: Tehličky
Dixie

Ahojte. :)

Začala by som tým, že mám 165cm, 50kg, v páse 62cm a pochytila ma túžba mať tehličky.

Denne robím 60 cvikov na horné svaly na brušku, 40 na stredné, 40 na spodné a po 20 do strán. Mierne, fakt len mierne, sa mi aj začínajú rysovať, len stále som začiatočníčkou a chcela som sa opýtať na rady od možno skúsenejších.

Vopred ďakujem za odpovede a pekný deň prajem. :)

Leonka77

jasne ze treba aj stravu upravit aj kvoli zdraviu ale dolezitejsie je spravne cvicenie. to by potom vsetky baby co sa zdravo stravuju a chcu schudnut mali 6 pack ci? :)
ja mam velmi rada sladkosti, obcas dam aj nezdrave ale inak neriesim, mam dobry metabolizmus..zatial

0vecka

2 Leonka77 neviem co robis ale najprv vravis ze je najdolezitejsie cvicenie a teraz uz aj strava... tak si vyber.... a chces tym povedat ze ak by mal normalny clovek perfektnu stravu tak nebude mat 6 packs? a co clovek co zere co chce ... sldkosti tortu nejaku tu slaninku a sportuje jak blazon tak bude mat 6 packs?

Leonka77

nie vobec sa tomu nerozumiem ked vrcholovo sportujem ze :)
bez cvicenia a dobrej stravy tehlicky mat nebude to je moj nazor. a okrem toho pracovat len na bruchu je hlupost ved z toho bude len nesumerna postava.

0vecka

2 Leonka77 prepac ale nerozumies sa tomu... tehlicky su len vecou stravy a mozno aerobnej aktivity.... tehlicky ma kazdy len ich nieje cez tuk vidiet...

Leonka77

Len zo stravy tehlicky mat nebude to co je za blud :D
ak cvicis kazdy den tak raz ich isto budes mat, hlavne cvicit efektivne, spravne pri tom dychat a potom ani tolko opakovani nie je potrebne robit. zozen si fitloptu alebo bosu a nezapieraj sa nohami o rebriny ani nic podobne lebo potom mozes jak blazon robit sto opakovani a aj tak nebudes nic citit lebo nezapajas pri tom moc brusne svaly.

0vecka

6 packs nezavisia az tak od cvicenia ako od stravy... alebo inak len cvicenim ich mat nebudes... ale ak budes mat len dobru stravu tak ano...

lillls

neviem ako dlho cvicis, ale myslim ze nie dlho, tak musis mat halucinacie ak sa ti rysuju tehlicky. :D sorry, mozno sa mylim.

Milky

Chces tehlicky? Najrychlesjie fixkou.. Inak iba strava a cvicenie. Tuk na bruchu ide dolu ako posledny a az budes vysusena, vtedy posilovat - viac bielkovin a zabrat s cvicenim..