Biela perla pomaha?

fourrc

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Tusan

GabikaS: :D :D :D ...

PS: Ústup dasien je NEZVRATNÝ proces, ktory sa da ciastocne zvratit len operačne a aj to len čiastočne...vacsi blud, ako si tu vytvorila, som asi este nikdy necital... lacna nizkonakladova neucinna biela perla za 5 ci 10 eur z lekarne ti vratila dasna na povodne miesto :D ach jaj...

GabikaS.

Čítala som túto diskusiu hneď ako som si domov priniesla Bielu perlu - sadu na bielenie - pravdu povediec - bola som z vašich negatívnych skúseností mierne deprimovaná no i tak som to skúsila -je tomu už mesiac aj pol - ešte ju nemám využívanú - som trochu lajdák a každý deň nebielim lebo nemám čas, nervy atď - avšak výsledok je vidieť - nie je to nič ohurujúce, ale zuby sú trochu belšie - avšak čo ma príjemne prekvapilo bolo, že vďaka týmto kúram sa mi vyriešili problémy s ďasnami - na spodných zuboch mi ďasná ,,nedržali" - neviem či si viete predstaviť ako to vyzerá - ale proste dasna nie su pevne prilnute k zubom - a zrazu som si všimla, že už tento problém nemám - ´dasná sa pekne stiahli a perfektne držia na zuboch. Preto som veľmi spokojná s bielou perlou a chcem povzbudiť aj vás aby ste sa nebáli ju vyskúšať.

Tusan

:D Kaja1741, to nemyslis vazne :D...vlastne si prezradila, ze si predajca...Ani ambulantne bielenie u zubara so 40%-tným peroxidom nevybieli zuby tak, zeby mohli ostat biele az na 5 rokov, max 9 mesiacov, viac nehrozí, s bielou perlou biele nebudu nikdy :D Takymi nezmyslami sa snazia niektori predajcovia oblbnut ludi, tak to je uz sila. :D

Kaja1741

Mne biele perla pomohla, a to niesom žiaden predajca. Používala som ju pred pár rokmi..najskôr jedno balenie a naozaj mi vybielila zuby o pár odtieňov a potom o pár mesiacov druhé, ale to už ma začali bolieť zuby tak som stým prestala, ale už je to 5 rokov..a zuby mám stále biele, síce nie také aké som mala vtedy..ale mám..takže žiaden krátkodobý efekt.

Tusan

Bohuzial musim zrusit vase nádeje: Nieco tak lacné ako je Biela perla zuby v ziadnom pripade nevybieli. Ak by to tak bolo, vsetci ludia by behali po uliciach s bielymi zubami, aj tí, ktori si nemozu dovolit drahsie a kvalitnejsie pripravky na bielenie zubov. Je to nizkonakladovy pripravok, ktory nema sancu zuby vybielit.

Ak sa aj objaví nejaky naznak belsich zubov, tak ten rychlo zmizne, natešené prispevky plne ocakavani su zbytocne.

Ak si tu aj precitate take prispevky, ako napriklad ten od "Lenka Š", tak vedzte, ze to su len prispevky predajcov, distributorov a podobne zaujatých jedincov. Je to typický štýl, "Lenka Š" je typickym prikladom - najprv začne príbeh, potom strelí pocet odtienov pre radosť, porovná cenu s bielenim u zubara ci drahsimi pripravkami, ktore sa v ziadnom pripade s takymito lacnymi sračkami ako je Biela perla nedaju porovnavat a nakoniec "vrelo odporučí" produkt. Toto by normalny clovek nerobil, je to typicky prispevok predajcu alebo zaujatého distributora a podobne.

Záver: Biela perla stojí od 4-13 eur v zavislosti od toho ci je to pasta alebo gél - nieco take lacne ma vyrobne naklady okolo 30-50 centov a garantujem vam ze nikomu to zuby nijako vynimocne a povšimnuteľne nevybieli... diskutovanie o tom a snívanie je úplne zbytočné...

vrabciatko

ahojte.dnes som si kupila bielu perlu,ale nebol to gel,ale malo to skor tekutu formu..kupil uz niekto aj taky vyrobok? a mam plombu na prednom zube..je to podla vas vhodne vyskusat? mate niekto s tym skusenosti? dakujem