Biela perla pomaha?

mimimimi

ahojte, chcela by osm sa spytat ci mi iela perla vybieli aj blomby ktore mam na prednych zubov, ale bo mi to ostane flakate,...

dentalna hyg

K tejto téme by som a rada vyjadrila z hľadiska mojich skúsenosti, pracjem ako dentálna hygienička a ke´d možem ostatným poradiť ohľadom bielenia zubov je vhodné sa vždy pred tým poradiť so svojim zubným lekarom alebo hygienikom, pretože vydela om už veľa ludi ktroý konali bez toho a doplatili na to ale samozrejme boli aj vynimky ktorým to pomohlo nad ich očakavania zaleži od každého individuálne ale nie na každého ma to isté bielidlo rovnaky účinok sú tam rôzne faktory mam pacientov ktorým to pomohlo a sú spokojný a mam zasa takým ktorý s tým nemajú žiadny vysledok, ale jednoznačne by som radila sa dohodnut s odborníkom i keď mnohým sa zdá to ambulanté bielenie drahé ale je tam vyššie percenro usešnosti a tak tiež aj odborný dohľad. Nuž pravda je taka že za kvalitu sa pltatí :D

Didka0123

no ako to tu tak čítam, tak teraz neviem, či je alebo nie je moja zubárka normálna...ona sama mi totiž povedala, že si mám kúpiť bielu perlu =D...ešte ju nepoužívam, lebo som si dala strojček na horné zuby na pár mesiacov...ale určite ju aspoň vyskúšam...potom sa ozvem =)

Snezik

Ahojte, chcela by som sa opýtať, že kedy je vidieť takú zmenu ? Ja to používam už 3 deň, ale ešte som nepostrehla žiadnu zmenu... tak neviem či som len nedočkavá alebo čo :D

haluška

ahojte
kupila som si bielu perlu stála 8,50 lekárni.. bielenie u zubára stojí 50 a viac... zatiaľ idem vyskúšať tu bielu perlu a uvidíme ale budem to skúšať len raz denne dám si od Vás poradiť... uvidíme aké to bude.. potom napíšem :D

pppuch

ja som perlu pouzivala ked som potrebovala trochu prebielit zuby, denne podla navodu , cca mesiac a potom som 2 roky mala klud a biele zuby..prirodzene, nie umelo biele ako z telky a nemala som VOBEC ziadne problemy so zubami...aj moj zubar mi povedal ze ich mam pekne, hoci mal z takehoto bielenia obavy. Zaklad asi je aby ste mali zdrave zuby, bez kazov a pod. ked to idete robit a potom sa nemate coho bat.
BTW kamaratka ma s tym rovnake skusenosti ako ja, takze zaklad su asi len zdrave zuby a neprehanat to!!!

Odette

Ako tak citam, tak bielu perlu by som si asi nekupila. Ja som mala zase problem s citlivostou zubov a na druhej strane s ich farbou. Mala som ich zlte od kavy a cigariet. Na toto vam mozem odporucat SUPERSMILE. ide o klasicku pastu a gel, ktore sa nanesu na kefku a obycajnym cistenim si zuby pekne vybielite. A urcite tym neriskujete ziadne kazy - prave naopak :-)