Moja manželka ma v posteli odmieta...

Príspevok v téme: Moja manželka ma v posteli odmieta...
romeo

Zdravím. Asi je to dosť častý problém, ale mňa to už prestáva baviť. Mám 35 rokov, dve deti. Na začiatku nášho vzťahu bola taká dračica, že som normálne nestíhal. Po prvom dieťati sa trošku skľudnila a po druhom bol s našimi sexuálnymi radovánkami koniec. Ja viem, veľa roboty okolo detí, práca, atď. Ale to všetko je už preč. Proste mne nestačí len pusa na dobrú noc. Milujeme sa tak 2x do mesiaca, ale ja to vidím, že si to len odtrpí, aby som jej dačo zase nevytíkal. A taký sex nebaví ani mňa. Určite budete radiť, že romantická večera, potom niekde sami dvaja, bez detí. Všetko som skúsil. Proste nemá chuť na sex a basta. Chcel som, aby sme zašli niekde za psychológom, alebo do poradne. Nie. Ani o predchádzajúcom pohlavnom živote sa odmieta baviť. Ja ju ľúbim, ale som ešte mladý a pohlavne aktívny. Fakt sa obávam, že v slabej chvíli podľahnem a bude po probléme, ale možno aj po manželstve...

Romam

Pani a dámy mám ten istý problém z manželku u nás sex asi tabu máme to už menej ako vianoce . Skúšal som už neviem čo . Keby som bol darebák alebo jej nepomáhal zo všetkým a to myslím vážne zo všetkým. Nevynechávajte ani jednu domácu prácu aby som jej odľahčil a pomohol a ona.mala.viac času na mňa !!! Nepomáha do krčmy nechodím pivo pijem vbetsinu doma a to mi aj otvorí ona . Takže neviem si rady a skúšal som všetko som už bezmocný a verím len jednému už že má vymenila jediné za iného!!! Čakám len na deň kedy ju pristihnem lebo toto už nie je v poriadku!!

Ferrino

A ešte by som chcel dodat, ráno som sa ponáhlal, nestihol som dopísať. Myslíš "Samucka" ze by si tie kvapky zobrala niekedy sama. Koľkokrát som jej spomínal aj takéto možnosti, vtedy mi iba povedala či som normálny a že mi ide len o jedno. Spravil som to bez jej vedomia, síce nemám z toho dobrý pocit, ale ak sa to nezmení možno to zachránilo náš vzťah. Sú od vtedy tri mesiace, toľko sexu ako teraz som nemal hádam za celý vzťah a vravím všetko nám teraz klape, rozumieme si, hocikedy sa k sebe pritúlime, máme sexuálne narážky ako pubertiaci a potom niekto tvrdí že sex nie je dôležitý.

Ferrino

Nedá mi nereagovat na tvoj príspevok k teme "Samucka". Neviem či si si čítala aj moje príspevky. Ja som niekoľko rokov sa snažil byť k žene pozorný, staral sa o moje 3 deti od malička, v jednom kolotoči, len aby si moja polovička čo najviac oddýchla. Za cca 5 rokov som bol možno trikrát večer keď deti zaspali na pivo s kamarátmi, ináč nič, po práci s deťmi a cez víkend non stop, okrem toho varím častejšie ako moja manželka, vysávam len ja, schody umývam len ja, kúpem deti len ja a pod a ešte po večeroch keď deti zaspia a nociach robím projekty popri práci aby sme sa mali aj po finančnej stránke lepšie Nechcem sa tu vystatovať, viem že je plno takých mužov, ktorý toto robia a sú to moje detičky, ktoré mám veľmi rád. Chcel som len vykresliť moju situáciu, lebo človek by si myslel že manželka si ma bude držať ako v perinke. Sex som mala tak 3 krát do roka ak bol dobrý rok, popri tom hádky, výčitky, nahováral som ju aby sme to nejak riešili, že to nie je úplne v poriadku, ale pre ňu to nebolo dôležité. Preto píšem v minulom čase, lebo situácia sa otočila o 180 stupňov. A vieš prečo? Už som sa nahneval kúpil som kvapky pre zvýšenie chuti na sex, tajne som jej to nalial do nápoja, aj keď som mal výčitky svedomia. V tú noc sme mali taký sex, ako nuž dávno predtým, lebo konečne to už chcela aj ona. Od vtedy máme sex cca každý druhý deň, sme k sebe pozorní, pomáhame si, dvakrát do dňa si voláme počas práce a všetko nám klape. Tak mi hovor že to nie je len o sexe. Aby bol dobrý vzťah dvojici to musí fungovať v posteli, bez toho to nejde, keď sa vytratí zo vzťahu niečo intímne tak si potom pár nerozumie ani v bežnom živote.

Samucka

Dave 11. Ty sa môžeš hanbiť ..si myslíš že všetko je o sexe?. Hovori ti niečo trochu pozornosti ,,pochopenia, trochu pohladenia alebo len také objatie ???? Ani si nevieš o predstaviť koľko
a to pre ženu znamena...Možno keby ste vy muži doma pomohli s nejakými prácami..keďže v kuse behame okolo vašej rite, tak by bolo viac času aj chute na sex . Mať takého muža doma ako Dave 11..tak sa radšej rozvediem.

Manzel567

Wifemother - dakujem za vysvetlenie. Ono je to presne o tom, ze ako sa hovori, muzi su z Marsu a zeny z Venuse. Tak ako muz nechape zenu, presne takisto zena nechape muza. Zena nevie, ake to je, ked to tam dolu tlaci a muz je z toho zufaly. Si myslite, ze muz sa chce spravat ako primitivne nadrzane zvieratko? Ze si neuvedomuje, ze ta priroda je nespravodliva, ze to takto zariadila? Ale co ma robit, ked sa to da ovladat iba s vypatim vsetkych sil - potom sa muz citi frustrovane. No a teraz druha strana ho uci - chces ma? Lichot mi, pomoz, bud pozorny, obskakuj ma a MOZNO nieco bude za odmenu, ak sa to vo mne zapne. Ved to je presne tak, ako ked sa uci psik - sadni, lahni, prines a dostanes odmenu... Ano beriem, sme ludia, mame mat rozum, ALE - takisto ako sa snazi muz, tak by sa mala snazit zena - cize on nieco urobi, ze ju to nabudi a je sex, ale obcas by si aj ona mala uvedomit, ze aj muz ma svoje potreby a aj ona iba tak zacat bez toho, aby muz nieco pre nu urobil - pride napr. domov z prace a zena sa na neho vrhne vo dverach, ze cely den na neho myslela a chybaju jej intimnosti - vy neviete, ako to muza potesi a co to s nim urobi vo vztahu k vam! Osobne si myslim, ze ak ma byt rovnocennost vo vztahu, tak by sa tieto veci mali diat 50:50 zo strany zeny aj muza.
Inak ja mam nastastie v tomto strasne dobru manzelku. Sme spolu uz vyse 20 rokov a NIKDY mi neodmietla sex - ani po porode (samozrejme, ked uz bola OK) - ona mi to zdovodnuje tym, ze ma strasne miluje a preto ma na mna stale chut (vzdy ma pri tom orgazmus) - a ja si to uvedomujem, ze mam doma poklad a robim pre nu maximum, aby vedela, ze si ju za to velmi vazim a milujem ju. Takto to ma fungovat - ziadne jednostranne snazenia, ale vzdy to ma byt obojstranne!!!

wifemother

Rozhodla som sa zareagovať na túto diskusiu, lebo sa mi zdá, že tu chýba pohľad niekoho, z tej druhej strany, kto to naozaj zažíva. Mám menej než 30 rokov, som vydatá a mám malé bábätko. Pred pôrodom som nemala núdzu o nápadníkov, mala som veľmi dobrú postavu, s mojím mužom sme mali sex niekedy keď bol čas aj trikrát do dňa a bolo to skvelé. A zrazu sa k sexu musím častokrát premôcť a málokedy si to aj užijem. Podľa názorov v tejto diskusii by to mohlo vyzerať, že som vypočítavá mrcha, že sex bol kým som sa ešte snažila o muža, a teraz keď máme pekné nové auto, byt a dieťa, tak som dostala čo som chcela a už sa o muža nezaujímam. Smutné, že veľa mužov si toto myslí. V skutočnosti je to celkom inak. Už v tehotenstve sa začali moje problémy. Bolesti, nevoľnosti, neovládateľná únava, veľa som pribrala, že som bola rada, keď som ku koncu tehotenstva bola schopná prejsť pár metrov do obchodu. Málo sa o tom hovorí, ale tehotenstvo vôbec vo väčšine prípadov nie je krásne obdobie, len sa k tomu ženy hanbia priznať, lebo čo by si o nich kto pomyslel. Samozrejme teda už počas tehotenstva sme spolu začali spávať menej, dosť zlé bolo, že odkedy som bola tehotná, tak vlhká som nebola nikdy, nech robil manžel čokoľvek, a bez toho je to pre ženu dosť bolestivé. Už vtedy si k tomu žena môže budovať dosť odpor. Po pôrode som bola nastrihnutá a aj som sa roztrhala a museli ma šiť- nie je to nič výnimočné, stane sa to väčšine žien pri prvom pôrode. (Kamarátku zle zašili a sex jej spôsoboval nesmiernu bolesť, až nedávno išla znovu na operáciu aby jej to urobili nanovo-možno aj tam môže mať vaša žena problém). Ďalej po pôrode som mala strašné bolesti ešte dlhé týždne, a aj silný "zážitok", že mi odtiaľ vyšlo dieťa, v hlave som mala všetky tie bolestivé úkony, ktoré sú s pôrodom spojené, ďalej keď som spočítala koľko doktorov od začiatku tehotenstva až po pôrod a pobyt v nemocnici ma vyšetrovalo- vyšlo mi číslo 15. A veru boli to bolestivé vyšetrenia a dlho som v hlave mala absolútny odpor a strach z toho,aby sa ma tam dole hocikto- aj môj manžel dotýkal. To je jedna stránka veci, ale ďalej sa treba starať o bábätko, dojčiť, spánok je luxus, pod vplyvom hormónov si veľa žien zažije extrémne vypadávanie vlasov, prsia sú zničené, na bruchu strie, nehovoriac o tom, že počas pôrodu sa veľa ženám z toho obrovského tlačenia urobia hemeroidy, mne osobne 3 obrovské, že som nevedela ani sedieť a dlho trvalo, kým sa mi to vyliečilo. A vy muži čakáte, že žena po tomto všetkom bude chcieť sex v takej intenzite ako predtým? Ona je rada, keď si nájde pár minút na oddych. A tiež pre ženu môže byť veľmi ťažké spracovať, že jej krásne telo je preč a je otázne, či niekedy bude všetko ako predtým. A preto milí muži, buďte chápaví a ohľaduplní k vašim manželkám.Viacerí tu píšete, že máte viaceré deti, klobúk dole pred tými, čo si toto zažili viackrát. Ja si myslím, že mnoho mužov nemá ani poňatia o tom, čím si žena prešla a uznávam, že častokrát je to vinou žien, lebo nepovedia čo ich trápi, čím si prechádzajú. Ja to píšem z pohľadu ženy s malým bábätkom, vy už máte staršie deti, ale je dosť možné, že žena si tento blok v sebe vypestovala už dávno, a akoby rezignovala a už nemá chuť sa do toho opäť vrátiť. Dôvodov prečo vás odmieta môže byť veľmi veľa- trauma z pôrodu, únava, zlé zašitie, komplexy z vlastného pôrodom zmeneného tela. Ale pre mňa osobne najhoršie čo môže byť, a čo tu aj vy diskutujúci píšete- keď žene začnete hovoriť, že je to problém, a že vy chúďatko už ani nemáte sex, alebo keď poviete a ty so mnou nikdy už nechceš spať. Naozaj si myslíte, že toto na ňu zafunguje, a že výčitkami dosiahnete, že začne po sexe túžiť? Omyl! Jediné, čo môžete dosiahnuť, je že vás začne neznášať a v posteli už úplne odmietať. My sme niekoľko mesiacov mali s mužom tento problém, že mi vyčítal a čakal, že zrazu po ňom budem túžiť, Našťastie nemám problém s úprimnosťou, tak som mu povedala ako sa cítim a navrhla som riešenia. Poradím aj vám. Skúste ženu niekedy len tak objať, pobozkať, poďakovať za všetko, čo pre vás robí,vypočuť ju, pochopiť ju. To je omnoho lepšie na chuť na sex ako výčitky alebo priama debata o sexe. Možno to pre vás znie zvláštne, ale áno, pre ženu je toto spúšťač chuti na sex. Ja som bola minule unavená a na sex som ani nepomyslela. A zrazu prišiel z práce môj manžel, a doniesol mi malú čokoládku v tvare srdca a povedal mi, že ma ľúbi a váži si to čo pre neho robím. Dcérka práve spala, čiže sme mali čas. Muž ani náhodou sex nespomenul, ale táto pozornosť na mňa zafungovala tak, že som z neho hneď strhla všetko oblečenie a skvele sme si to užili. Ale keby príde domov a povie mi, že chce sex lebo už sme to dávno nerobili, tak hádajte či by som mala chuť? Vôbec nie. Chápete? Žena funguje inak ako muž. Dotýkajte sa jej často bez toho aby ste očakávali sex, niekedy ju naozaj len objímte alebo jemne pobozkajte. Pochváľte ju ak sa vám zdá, že schudla čo i len 100 gramov. Ja sa momentálne veľmi snažím dostať k pôvodnej postave, a celkom sami už aj darí, a manžel ma minule za to pochválil, že vidno na mne veľkú zmenu. Možno to ani nebola pravda, ale hneď sme mali sex. Ale buďte trpezlivý, chce to čas a hlavne jej nedajte najavo, že toto robíte len preto, aby ste dostali sex. To slovo po dlhšiu dobu ani nespomínajte. Alebo keď budete mať čas pozrite si nejakú komédiu, smejte sa spolu, popri pozeraní buďte v objatí. Uvidíte, že sa vám to vyplatí. Na neveru ani nepomyslite, teda pokiaľ nechcete ublížiť žene, ktorá vám dala deti a obetovala veľkú časť svojho života. Ešte raz opakujem- výčitky nefungujú, komplimenty, pomoc v domácnosti, uznanie, pohladenie áno. Mne inak minule pomohlo, že zrazu ma muž zavolal pozerať si naše staré fotky, zaspomínala som si na časy najväčšej zaľúbenosti. A dobre sa na tie fotky pozrite. Nezmenili ste sa aj vy? Ten chlap čo sa snažil ženu čo najviac zahrnúť pozornosťou je zrazu ten, čo jej vyčíta, že nemá sex. Buďte tým, kým ste boli keď sa do vás zaľúbila. Drobné pozornosti robia zázraky. Mne minule muž povedal, že mám čas, nech idem kľude aj na dlhšie do vane. Keď som prišla späť, tak v kuchyni rozvoniaval koláč. On sa kvôli mne naučil piecť. Síce mu to veľmi nevyšlo, ale v mojich očiach bol zrazu ten najpríťažlivejší muž, no a robili sme to hneď na kuchynskom stole. Muži držím vám palce, aby sa vám to s manželkami zlepšilo, uvidíte, že keď sa budete snažiť a nevyčítať, tak všetko sa zlepší. A verte mi, že toto nie je len môj pohľad, mám veľa kamarátiek s ktorými sa veľmi otvorene o týchto veciach rozprávame a máme na to podobný názor. No a hlavne nečakajte, že sex bude veľmi častý popri deťoch. Raz za týždeň je super, dva až trikrát zázrak. Niekedy je ťažké nájsť čas. Včera sme mali skvelý sex, a už som takmer vyvrcholila, ale do toho sa dcérka zobudila a začala tak nástojčivo vrieskať, že mama sa musela obliecť a utekať za ňou. Taká je realita s ďeťmi veľakrát. :)

Ferrino

Vďaka Igualito za príspevok k tejto téme. Normálne som prekvapený že tento problém môže byť aj s opačnej strany. No neviem, nechuť na sex som ja prakticky nikdy nezažil kedže som ho až tak často nemal. Ja si myslím že to nemusí byť len tým že má inú. Chlapom zvykne vadiť keď sa žena málo o seba stará, neumýva sa (ale verím že to nie je tvôj prípad). Možno pomôže nejaké nové sexi prádlo, mne sa to vždy na mojej páčilo, nejaký nový make-up, alebo sa kvôli nemu nahodiť. Mňa napr. strašne vzrušovalo keď si moja polovička spravila nejaký nový zostrih na intímnom mieste (to keď mi oznámila, tak som išiel z nej šaty strhať). Treba skúšať a ak to nefunguje, hlavne sa treba porozprávať. Nespravte takú chybu ako my, keď sa už nevieme s mojou polovičkou baviť o týchto veciach a neriešime to nechávame to plynúť a to nie je dobre. Ja keď sa sťažujem mojej milej, tá mi povie aby som sa nehral na chúďa. Ale je to fakt vážny problém, ja sa idem z toho zblázniť, trápim sa nad tým od rána do večera. Keď vidím nejaké páry ako sa bozkávajú a pod. tak iba slepo závidím. Preto som aj na toto fórum napísal aby som sa vyrozprával, lebo by mi už z toho preplo. Ja teraz vidím aký je intímny život vo vzťahu dôležitý. Jeden môj známy mi dávno povedal, že keď to prestane fungovať v posteli tak aj vo vzťahu a je to úplná pravda. Kiežby sa moja manželka takto trápila nad nedostatkom sexu. Držím palce.

Igualito

Ahoj paani :-) kedze som sa v teme nasla len v opacnom garde Ja som ta,ktoru si chlap v posteli ale aj mimo nej nevsima mam namysli ako chlap zenu Pytam sa priamo Vas na nazor,co myslite cim to bude?tak ako som tu bola citala kedze doma nic nechce bud je chory,co nie je alebo drzi inde?Ja uz neviem ale asi toto moze skoncit len rozchodom kedze on ma ma rad tvrdi on a nevsima si ma tak...niekde som citala,ze sex tvori v manzelstve len 10percent ale ked nefunguje tvori 90percent problemu.Vraj

Ferrino

No je mi to ľúto, ale začínam mať podobný názor ako "taký istý". Veď toľko rád som si už na prečítal na internete ako byť pozorný k žene, milý, ako jej vyznávať lásku, že ženy potrebujú cítiť že ich niekto miluje a potom príde aj chuť na sex a pod, ale v mojom prípade nič nezaberá. Ešte v starom roku som ju prosil aby sme tento problém nejako vyriešili, že vyskúšame nejaké prípravky a tak., odpoveď bola jasné miláčik a čo myslíte ako to skončilo. Ona má starosti, veľa práce, je unavená (podotýkam, že cez víkendy vysávam, umývam schody, robím poriadok, chodím von z deťmi, každú druhú sobotu, nedeľu som s troma deťmi sám a to zahŕňa komplet starostlivosť o ne, keď príde z roboty, tak ja väčšinou s ďeťmi som do večera vonku, alebo im vymýšlam program aby si oddýchla, a to nie že by som sa chcel chváliť, robí to veľa otcov a svoje deti ľúbim tak je to pre mňa prirodzené, len Vám chcem priblížiť to že nezanedbávam svoju rodinu a neprídem večer domov a neskočím na starú aby si splnila svoje manželské povinnosti) No aby som pokračoval dopadlo to tak, že večer mi povie dobrú noc a otočí sa na bok, keď mi náhodou zablúdi ruka na jej zadok alebo pod.tak mi ju odtiahne, povie že je unavená a ďalší pekný deň za nami. Sex som mal naposledy asi v novembri minulého roku ak si dobre pamätám. Takto si žije muž po 12 rokoch spoločného života so ženou. Potom sa ma minule známy spýtal či bol dobrý krok sa oženiť, tak som sa skoro na ulici rozplakal.

Taky isty

Caute, vsetky tieto vase rady a nazory, co treba urobit a co nie, ked nie je mozne mat, nie sex, ale krasne milovanie s manzelkou, mozu ist do kopru. Tu su len dve odpovede, ktore su zarucene iste a to tie, ze bud je chora, alebo rada podrzi, ale nie doma. Nelamte si hlavu, je kopec zien, ktore maju podobny problem v opacnom garde, alebo proste radi sexuju, tak treba ist tam a manzelke sa zasmiat do ksichtu s myslienkou, ,,kto chce kam, pomozme mu tam". A verte, ze nepomoze ziadny kekar, ziadna poradna, pretoze kazda, ktora sa o manzela nepostara, vie preco to robi a vie ako to robi a je si toho dobre vedoma. S pozdravom priatelia.