Moja manželka ma v posteli odmieta...

Príspevok v téme: Moja manželka ma v posteli odmieta...
romeo

Zdravím. Asi je to dosť častý problém, ale mňa to už prestáva baviť. Mám 35 rokov, dve deti. Na začiatku nášho vzťahu bola taká dračica, že som normálne nestíhal. Po prvom dieťati sa trošku skľudnila a po druhom bol s našimi sexuálnymi radovánkami koniec. Ja viem, veľa roboty okolo detí, práca, atď. Ale to všetko je už preč. Proste mne nestačí len pusa na dobrú noc. Milujeme sa tak 2x do mesiaca, ale ja to vidím, že si to len odtrpí, aby som jej dačo zase nevytíkal. A taký sex nebaví ani mňa. Určite budete radiť, že romantická večera, potom niekde sami dvaja, bez detí. Všetko som skúsil. Proste nemá chuť na sex a basta. Chcel som, aby sme zašli niekde za psychológom, alebo do poradne. Nie. Ani o predchádzajúcom pohlavnom živote sa odmieta baviť. Ja ju ľúbim, ale som ešte mladý a pohlavne aktívny. Fakt sa obávam, že v slabej chvíli podľahnem a bude po probléme, ale možno aj po manželstve...

Dave811

Ja mam 42rokov a nedalo mi nereagovať mam jednu takú doma. Veľká hanba všetkým manželkám ktoré sa nestarajú o svojich manželov oni Vám potom utekajú za milenkami ani sa im nečudujem chlapi držím Vam palce upřímně a vy ženy hanbite sa.

Ferrino

Ahojte, ďakujem za odpoveď Brerea. Ja by som to rád vyskúšal, ak má ten problém, len s ňou sa o tom vôbec nedá rozprávať. Veľakrát som skúšal načrtnúť túto tému, že nech mi povie či ju to nebolí alebo čo jej vadí, alebo ako by sa jej to páčilo, ale väčšinou sa urazí, že mi záleží len na sexe. A pritom nie som typ muža, ktorý je celý deň vonku s kamarátmi a večer si chce užiť so ženou. Pred pol rokom sme sa trošku opili, keď sme boli bez detí, aj vtedy som ju musel na to nahovoriť a nakoniec sme museli vymieňať posteľnú plachtu lebo bola celá od nej mokrá, vtedy nechcela aby som prestal. Vtedy som si povedal že sa to hádam zlomí, keď sa jej to tak páčilo, ale potom som bol zase tri mesiace bez sexu, potom sa raz nadomňou zľutovaľa a odvtedy nič. Ja som už z toho naprášky. Keby som bol nejaký nadržaný úchyl, ale ja by som skákal od radosti keby si na mňa spomenula dvakrát do týždňa.

brerea

Muži muži možno vaša partnerka má nejaký problém o ktorom nechce alebo sa hanbí o tom hovoriť a to je napríklad že je suchá a to je potom mimoriadne nepríjemné .mne sa to tiež stalo a ked mi môj muž kúpil intim gel na stimuláciu a je to aj lubrikant tak mne to teda hodne pomohlo a je po probléme.Neviem kde ho kúpil ale sa volá erectan intim gel

IamTheSame

Pozdravujem ťa Ferrino. Neviem či si už problém vyriešil alebo nie, ale mám rovnaký problém, s tým rozdielom, že s manželkou som nespal už rok aj tri mesiace (presne k dnešnému dňu). Neviem už ako ďalej, tiež som všetko skúšal. Z jej strany len výhovorky, že je unavená, že nemá chuť, že nevie v akej perióde aktuálne je a podobne. Kúpil som jej sexi spodné prádlo, nepomohlo. Chcela aby som s ňou šiel doktorke, bol som, zistila si periódu, ani to nepomohlo. Dal som jej čas na oddych, bola u rodičov, ktorí sa starali o deti a pomáhali jej, ani to nepomohlo. Nemám už viac na to silu. Nechcem jej nič hovoriť, lebo keď som jej naposledy povedal svoj názor, tak sa rozplakala, že som necitlivý a podobne. Odtrpela si jeden styk a hotovo, pritom ale ani nebola hlavou so mnou, takže to ani nepočítam. Len surovo počkala kým sa urobím a vybavené. Vždy mi len strčí nohy na pošúchanie, potom pusa na dobrú noc a spať. A pritom ma stále presviedča, že aj jej to chýba. Už tomu ale neverím. Ženy čo to čítate, povedzte, je toto normálny prístup manželky? Obávam sa, že hoci naše deti nadovšetko milujem, už s ňou takto dlhšie nevydržím.

Ferrino

Ahojte, od môjho príspevku ubehol asi rok a nič sa nezmenilo. Od rána do večera som v plnom nasadení v práci a s deťmi, pracujem ešte aj cez víkendy aby som zabezpečil rodinu, popri tom sa starám o deti a aby manželka mala voľno, pretože aj ona už pracuje. O sexe ani nehovorím, to som rád keď ju nahovorím raz za tri mesiace. Sťažuje sa že ju to bolí, ale keď som jej navrhoval aby sme to riešili, vyskúšali napr. nejaké lubrikanty alebo pod. tak som ja zlý že mi ide len o to jedno. Tak mi povedzte dievčatá, ženy čo to čítate, je to podľa Vás normálne. Ja nemám žiadny čas na seba, ani na kamarátov, nikde nechodím, venujem sa naplno rodine, pretože ich milujem, aj moju manželku, vždy bola pre mňa jediná, ale nie je to od nej sebecké že takéto veci hádže za hlavu, alebo som ja také nadržané prasa, keď to chcem častejšie ako raz za tri mesiace. Veď ja sa už otáčam za každým ženským zadkom, pomaly slintám keď chodia v robote okolo mňa kolegyne a moja manželka, pre ktorú robím čo sa dá aby bola oddýchnutá a spokojná mi dá maximálne poškrabkať nohu a potom sa otočí a povie dobrú noc.

Emil

Mas pravdu chape nikdy zenam nevyhovis neplati ti samozrejme na vsetky aj ta moja stale strajkuje ked sme boly v zahraničí tak mala výhovorku ze jej chyba rodina ale ked sa vratime bude vsetko inak no aj bolo teraz sa milujeme raz za mesiac a us to robi dva roky tak neviem ako mozu tak klamat a hrad sa s chlapmi ale ako sa vravi na kazdeho raz doujde .... ja us planujem ze ju opustim nebavi ma cakat kedy povie mozes sa ma chytit môžeš ma poboskat mozme sa pomilovat to nieje zivot to je len predtvarka ktoru hrame preco ženy maju vyhovorky typu boli ma hlava som unavena mam zenske problemi som prechladnuta nechce sa mi nemam naladu . To je normalne ? Kde si tie slubi pred oltarom ? Hmm kazda jedna zena co sa takto sprava k svojmu mužovi bi sa nemala vydat lebo len znici chlapovi zivot a premarni CHLAPOVI drahoceny cas !!!

xfirestarter

Ahoj, na tvoju otázku neexistuje jednoduchá a univerzálna odpoveď. Môže tam byť viacero príčin. A stáva sa to dnes v mnohých vzťahoch. Odporúčam pochopiť viac polaritu medzi mužom a ženou, existuje na trhu množstvo kníh o tejto téme. Napríklad americký autor David Deida o tom dobre píše. Ale k takým praktickým radám, čo môžeš vyskúšať, ale netvrdím že to bude fungovať. Dotýkaj sa jej láskyplnými dotykmi často, ale nie preto že by si chcel sex, ale dotkni sa jej aspoň 50x cez deň bez toho aby si chcel sex (pohladenie, bozky, držanie za ruky), choďte spolu aspoň 1x za týždeň na rande (ako za mladých čias). Keď si s ňou buď plne prítomný a zameraj sa čisto na ňu, neulietavaj mysľou nikde inde. Buď pri nej aj keď je mrzutá, nasraná, zlá, nepríjemná, ukáž jej že dokážeš ustáť aj jej temnú stránku a nuetešieš od nej keď je na teba zlá. Ak by ťa táto tematika zaujímala viac môžeš si o tom prečítať tu: -odkaz odstránený-

adr1a.

Obcas cloveku pride luto, ked cita tieto intimne a neraz aj trpke vypovede ludi. Ak nie je u zien zdravotny problem, dalej ze im pomahate ci v domacnosti s detmi so vsetkym, mnohe ani robit nic nemusia a predsa sex milovanie s partnermi muzmi odmietaju .... tak zo strany zien neraz pocuvam to iste. Ze hrali takmer vsetky zo zaciatku iba divadlo. Ake su pomaly nymfomanky, ako sex milovanie s tym svojim zboznuju miluju, nevedia sa ho nabazit ai, no a ked uz maju istoty (manzelstvo deti, spolocne majetky majetky ai), tak uz su take, akymi aj vzdy boli. Proste ony len pouzili lest ai, aby dosiahli svoje a ked su si uz iste ze maju tych svojich kde mat chceli, tak uz mnohe z nich nepotrebuju pouzivat milovanie sex intimitu. Lebo to z roznych dovodov nechcu nepotrebuju nechyba im to) herecky) Len skoda, lebo su aj take, ktorym je milovanie sex intimnosti vasen zivocisnost ai vlastne prirodzene....ale tak mozno zrovna take su bez partnerov))
Tak je tu uz dost popisane co treba mozno robit, ci skusit. Od rozhovoru az po iste ukony reakcie, zmeny spravania ci prip.poradne. Ale to je, akoby ste chceli vegetarianov veganov "prerobit" na masozravcov

theseus29

Laurora dakujem za odpoved vazim si to...Ano je prava ze sme sa brali velmi mladi..Zabezpecili sme si byvanie.necely rok sme spolu zili a potom sa aj vzali..ale nepovazujem to za problem a ani to nelutujem,lebo mame po ostatnych strankach krasny zivot a mam rodinu ktoru by som za nic nevymenil..a mame uzasnu dcerku.a viem ze by som ju podviest nedokazal....v tomto sa troska odlizujem od autora clanku ktory uzavrel clanok s tym ze casom moze byt po manzelstve....Ci mam intimny zivot taky alebo onaky tak jedine zena ktora ma aj po tych rokoch pritahuje je moja manzelka a viem ze sa to nezmeni....Niesom zas ze vyslovene zaslepeny.Samozrejme ako kazdy zdravy chlap ci je zenaty,zadany zalubeny alebo nieje tak pozrie sa na inu babu sem tam ked prejde okolo neho alebo z auta....Sme len ludia ale clovek si povie....Pekne ,- jedalny listok si precitam no nakrmim sa az doma :) No moj problem je v tom....Ze jedalny listok si sice precitam ale doma ostavam hladny :) ..Mali sme vasnivy zivot so vsetkym co k tomu patri a mna len tato situacia velmi deprimuje a neviem co uz spravit aby to bolo ako predtym a uz bola dcerka na svete,takze priamo s tehotenstvom a materstvom to nesuvisi,ked sme mali chut obaja tak nemali sme zabrany pred nicim..a dost tazko to znasam,byvam preto podrazdeny a zarmuteny..mozno si niekto pomysli ze mi ide len o sex,,ci moja zena alebo aj ine ktore to tu budu citat...Ale myslim si ze laska,dovera a sex su tri piliere stastneho vztahu a najdolezitejsie v zivote partnerov,ak ktroykolvek pilier nefunguje a rozpadne sa tak zacina sa rucat vsetko...ale jedno viemze svoju zenu milujem a nelutujem ani sekundu to ze sme sa spoznali