Možno mu nemám čo vyčítať, ale...

Príspevok v téme: Možno mu nemám čo vyčítať, ale...
ZaRKa

takže boli sme s priateľom spolu cca jeden rok a potom sme sa rozišli (je jedno z akého dôvodu ani jeden z nás však toho druhého nepodviedol ani nijak neublížil), teraz sme zas spolu, boli sme od seba asi dva-tri týždne a udialo sa to pred mesiacom...tak k veci - dnes som stretla jednu kamarátku, ktorá sa ma opýtala na priateľa, lebo ho z videnia pozná a tak som jej porozprávala aj o tom že sme boli nedávno na chvíľu rozídení..a ona mi povedala že v ten čas sa moj priateľ vyspal s iným dievčaťom - jej kamarátkou..viem, že to bolo v dobe keď sme už spolu neboli, ale celý čas čo sme boli od seba mi vypisoval, že ma chce späť, volal ma von a dokonca jeden deň sme sa spolu aj vyspali.. a mňa to veľmi bolí keď mi to dnes kamarátka povedala, ako to mohol spraviť a tak rýchlo doslova \"presedlať\" na inú :( kamarátka povedala že to bolo len jednorázové ale predsa bolo to pár dní, možno ani nie týždeň čo sme boli od seba a keď som sa to dnes dozvedela tak ma to strašne zranilo :(
chcem vedieť len vaše názory baby, či by ste to nejak riešili a povedali mu o tom že to viete, alebo si to nechali pre seba a snažili sa zabudnúť...

flegma

poznas serial priatelia? Ross "podviedol" Rachel par hodin po rozchode...akonahle ste odseba, nevera to nie je...takze naco mu to vycitat? ja radim nechat si to pre seba