Orange mobilný internet Premium

nicolette

nemôžem vyslovene povedať, že by som bola s ním vyslovene nespokojná, ale občas mi lezie na nervy, že nie je z tých najlacnejších, platím zaň v podstate dosť a nejde tak, akoby som chcela, resp. ako by ísť mal... inak áno, súhlasím, je to ideálne riešenie pre tých, ktorí sú rozlietaní :)

tralalalla

ja som spokojná. riešenie pre tých, ktorí nebývajú stále na jednom mieste... inak by som to osobne riešila káblovým optickým internetom.

nicolette

Ja takýto internet mám, chvalabohu nie je ešte súčasťou programu "WOW", lebo ja ho už mám vyše roka a vtedy to bolo ešte ako samostatná paušálová služba :) internet je neobmedzený, ale nie až tak... keď prečerpáš 15 000 MB, ktoré máš predplatené, tak sa ti prenosová rýchlosť zmenší o polovicu - a stále platím 22,99eur mesačne. Ale o tom som nechcela... Chcela som skôr vedieť, že ak ho niekto taktiež má, tak či je s ním spokojný, pretože ja až tak nie. Myslím, že k tej cene nie je adekvátna kvalita. Dosť často mi vypadáva alebo ide internet veľmi pomaly, málokedy sa stane, že ide naozaj všetko tak ako má, aj keď má 3G pokrytie, môže byť chyba aj v modeme, ale stretla som sa s názormi aj iných ľudí, ktorí neboli spokojní s touto službou...

system

mal by si vediet ze ak si aktivujes internet premium a neprevolas v danny mesiac nad 5 € cena internetu ( konkretne premium ) nebude 16 € ale 30 €

mobilmania.azet.sk