Vypalit travu hokovdusnov pistolou

mate59

ja nevypalujem,ale postriekam herbicidom Kaputt a to, čo rastie v škárach uschne.Príde mi to účinnejšie, lebo to zničí celú burinu a ty koreň nespáliš a o chvílu vyrastie znova.
Vyhláška mojho mesta zakazuje parkovať na chodníkoch,ak len zaparkuješ kolesom na obrubníku, do 5 min. máš papuču od mestských.

lost

No ja viem chodit aj po zemine, tj. travniku ktory sa vychodi.. A nepotrebujem asfalt, plus je to prijemnejsie na klby..
takto nieco:
img4.rajce.idnes.cz

herbicit

lost 2 to mám ist vyfackat starostu obce ? Že povolil postavit v obci chodníky ? Ako šofér viem, že po chodnikoch sa pesi chodí v pravo, kde niesu chodníky, v lavovo. Po " zebra.ch" sa má chodit tiež v pravo. To co tvrdis, že sa nesmie parkovat na chodnikoch, neni pravda. Na chodníkoch sa moze parkovat, ale tak, aby zostal priestor medzi vozidlom a npr. budovov volný priestor 1,3 m. To znamená, že pohodlne tadial preide kočík s babatkom. Chodnik je dobrý aj pre pokazenu motorku, kde ju mozem tlacit, ale nesmiem tým omezovat chodcov. Samozrejme, že ani na bicykli je zákaz jazdy po chodnikoch.
Som šofér stále aktivny od roku 1956.
Na zaver, až budes mať VP lebo ho nemáš, usudzujem podla tvojich vedomosti, budes rád, že sa ti nrbudu pliect chodci po cestách. Pozeram ako o 17:00 aj o 19:00 hod. TV Joj, Ked vidím tie jazdy soferov, tak si myslím, to snad nieje pravda. A čo sa týka toho vypalováním trávy, mebzi dlažbou, šparani, Rakušanka majú akoby malu elektricku kosacku, na spodu su vyhrievacie telesa, ktoré po kratkom nahriati (2000 W) prechadza po dlazbe a tieto teplé telesa spalia spalia vycnievajucu trávu. Tak že Ked je to dovolené EU tak sa to smie používat. Prave toto ma inspirovalo, či má niekto taketo skusenosti. Horkovdusnu pistol používám na mnohe pouzitia, npr. pri obnove farbenia plotu, starý nater spalim, pouzivam pistol na letovanie, pripadne zatekanie kanadskeho šindla, dám kusok asfaltu, nastavím teplotu a nahrejem. Pistol má 5 stupnov teploty, s ktorých treba vybrat tu spravnu teplotu. Stačilo? :)

lost

A preco ludia potrebuju asfaltove chodniky?

Farizejstvo absolutne najvyssieho razu...

Takeho idiota by som prefackal, az by bol ruzovy..

Tak auta nesmu parkovat na trave, ale chodniky musia byt luxusne vydlazene, vsakze?

Chodniky nicia klby, su prilis a zbytocne tvrde, neprirodzne, som za zrusenie chodnikov..

Deria

tieto smrtonosne pistole, ktore spalia nielen zelinu ale aj vsetko, co je zive, cervikov a veskery hmyz, ktory zastava v prirode dolezitu funkciu, by som zakazala predavat! co vsetko clovek nevymysli pre svoje pohodlie......:(