Ako zvyraznim pehy ??

Príspevok v téme: Ako zvyraznim pehy ??
liskarysava

Dobry den,
Potrebovala by som radu.Mam 18 a mam vela pieh na rukach a ramenach.Pehavu mam aj tvar ale podla mna menej ako na rukach.Chcela by som viac a aby boli este vyraznejsie.Slnim sa vzdy ked mam moznost, pehy skacu ale chcela by som viac.Ani nohy a brucho nemam moc pehave a tie slnim castejsie.Mozem tomu nejako pomoct? alebo to je jednoducho geneticky predpoklad?

Natyssssh

Tak ako aj ja mam pehy na tvary a na rukach len na rukach ich mi tak nevidno no teraz ked je zime vyzeram ako keby som mala nejake flaky na tvary ako som zo slniecka vybledla neviete mi pomoct trosku ich zvyraznit nech nevyzeram tak divne i ked zevraj to je aj takto fajn no pridem si takto neprirodzene biela ako som bola toto leto fakt mega riadne opalena vyrazne pehy a teraz biela a take bledunke pehy skor fliaciky

Magy

Netusim sice, preco chces pehy este viac zvyraznit, ale s tym slnkom by som to v tvojom pripade vobec neprehanal. Svetla plet, navyse typ cloveka s pehami ako si ty, je na slnko velmi citlivy a pri nadmernom slneni hrozia vazne kozne problemy. V krajnom pripade aktivacia nejakeho benigneho kozneho znamienka, vyrastku alebo niecoho a jeho zmena na maligne (zhubne).