Nevšíma si ma!

Príspevok v téme: Nevšíma si ma!
Aprílka

Ahojte :)

Mám priateľa dva roky, všetko je OK až kým sa nedostane do spoločnosti ,,kamarátov,,. Keď sme spolu je nám dobre, venuje sa mi, a podobne. Ale ako náhle sme v spoločnosti naších známych alebo na nejakej zábave tak o mňa ani nezakopne, ani sa na mňa nepozre, ani ma nepobozká, nechytí, ani dokonca so mnou netancuje! Vždy je len pri tých svojích úžastných kamarátoch s ktorými len popíja, až sa ,,ožere,,a potom si ma už vôbec nevšíma..Ako to mám chápať? Prečo to robí? On je veľmi dobrý chlap, on by zniesol aj modré z neba, len keď sa dostane do spoločnosti svojich akože ,,kamarátov,, čo ho len využívajú tak sa mi vôbec nevenuje. Keby som aj začala s niekym flirtovať tak on nič! Nechápem to...vyjadrite svoj názor..Ďakujem :)

angela85

k tomu alkoholu aj ja nieco, tiez moj priatel ked este nebol so mnou vtedy bol par rokov bez frajerky, tak to bol tiez kazdy vikend ruka hore s kamaratmi, ale vyjasnili sme si to hned na zaciatku, ze ja s alkoholikom zit nebudem, to radcej budem sama, parkrat sa kopol ale som mu to zopakovala, tak prestal skoro uplne, teraz uz len tak raz za mesiac si dame nieco, ale tovzdy len mi dvaja spolu v postielke a vonku sme vacsinou na kofole ci cajiku

Aprílka

No k tomu alkoholu ešte, ja som môjho nikdy nevidela až tak na mol, vždy len tak do nálady, a čuduj sa svetu nikdy som ho nevidela zvracať :D ja sa vždy na ňom smejem keď je opitý, to kto nezažil nepochopí, a hlavne keď prídeme domov :D to sa človek pri ňom nevyspí, lebo sa rozťahuje, kope a podobné, ale vždy sa len smejem :D

A k tej trávičke, to môj nechce a ani nemôže, u nich v robote hocikedy môže príjsť kontrola aby nacikali do testera, a keby mal pozitívne, tak hneď na fleku končí a ešte by dostal aj podmienku. Tak to ani neskúša :)

A k tím deťom, ja už tiež neberem HAK, nechávame to tak, lenže minulý rok mi zistili, že neovulujem, takže budú s tymi detičkami asi problémy čoho sa dosť bojím :( skúšam všeličo, aby mi to posilnilo ženské veci, ale nechávam to na prírodu, a raz sa nám snáď zadarí...

angela85

jahodka, to že, ty si ukecana, to neznamena, ze taky je kazdy, take dievca pre vsetko, hej rozumiem si s niektorymi velmi dobre, ale ti robia v zahranici a vidim sa s nimi tak 5x do roka

jahodka123

No, môj bol na tom s alkoholom dosť zle. Keďže pred tým robil na stavbe, tak ruka hore každý deň. Keď sme spolu začli, dosť to obmedzil a ruka hore len cez víkend. Tam v tom období som sa dosť hnevala a bývala často smutná, lebo ked ho nejaký kamoš zlanaril, tak padlo všetko, na čom sme boli dohodnutí. Napr v piatok išiel von a ešte nadruhý den ráno o 10-tej ešte nebol doma a podobne.. A kedže máme možnosť byť spolu len cez víkendy, tak si videte predstaviť. To bolo dosť brutal. Našťastie sa prebral bez žiadneho mojho nátlaku a aj tí chalani, čo ho vždy zlanárili, si našli robotu, frajerky a ukludnili sa. Teraz ide do krčmy a dá si kofolu, ani na to pivo už nemá chuť, čo je uplne užasne, nakoľko mal dosť zlé pečeňové testy vtedy. A ako si písala Juchu, tak už len trávička, proti ktorej ja nič nemam. Kto tvrdí, že to je droga a verí tým žvástom z TV a bulváru, nevie, o akú medicínu prichádza (a to nehovorím, aby ju museli húliť..)

Juchu

K tym detom :D Ten moj mi tiez hovori, ze sa na deti tesi a navrhol, aby sme vysadili vsetky antikoncepcne prostriedky a nechali to na nahodu.. :D No zistila som, ze ked mam plodne dni, tak akosi na to nema chut... :D Takze si asi este pockame :D

Juchu

Vidis jahodka, na zaklade Winki sme zistili, ze alkohol sme este s Aprilkou nevyriesili :D :D
Takze k tomu toto.. To bol nas velky, problem, kedze ja som povedala, radsej budem mat travickara ako alkoholika a celkovo sa strasne bojim, ze raz skoncim pri alkoholikovi.
Priatel pil tak ako ostatni kamarati, dost (ale mna berte s rezervou, fakt mi alkohol prekaza) - kazdy piatok, sobotu, ked bol nejaky sviatok, si dal cca 1 l vinka, ak niekto ponukal tak aj tvrde. Zvycajne to koncilo tym, ze sme von zostali, az kym uz nikto zo znamych nemal ani kvapku alkoholu, lebo priatel sa od nich s alkoholom nevedel odtrhnut. Ale boli asi 2 mesiace ked zvracal skoro kazdu noc, ked sme niekde boli a hadal sa so mnou, ze to je blbost, ze len teraz sa mu dako nezadarilo... Pred svojou mamou to schovaval...
Az som sa nasr.la a zacala som mu znacit do kalendara v kazdy den velkym ZVRACAL. Zrazu si uvedomil, ze je tam toho dako vela a vtedy sa zmiernil...
Teraz mame dohodu - v piatok, sobotu ideme von, kupi sa 1,5 l vinka pre nas obidvoch a tvrde nepijeme (obcas si on trosku da)... Ale za alkohol sa viem velmi hnevat... Hlavne, ked miesa vsetko so vsetkym, lebo vsetci nukaju, lebo doslo vinko a uz je otvorena len krcma a tam sa pije pivo... Jaaaj... Ale uz mame taketo problemy fakt vynimocne (klop,klop,klop)

Aprílka

WINKI

zo začiatku mi to vadilo, ale potom som si uvedomila, že to len príležitostne si vypije. Raz za mesiac max. 2, keď niekto oslavuje. Priznal sa, že keď ma nemal tak to bolo viacej, lebo nemal čo na robote.
Ja to vidím tiež tak, cez týždeň chodí do roboty niekedy máva služby 24ky takže cez týždeň ani nemôže lebo ho zamestnáva štát tak inak by ho vyhodili keby v robote nafúka :)
Naposledy bol opitý, keď sa jeho kamarátovi narodila dcéra a to bolo pred mesiacom a pol, a nato mal tiež dôvod oslavovať :) TAKŽE MI TO NEVADÍ, OBČASNÝ ALKOHOL, VEĎ AJ JA SI SEM TAM DÁM.