Kapustová dieta

ladislavaT

ahoj,

ja som ju skusala, ale nic moc ti povie. skor sa mi po vsetkych tych dietach oplatilo obycajne cvicenie a tvarovanie tela. pozri napriklad sem www.youtube.com a nauc sa ako spravne cvicit brusne svalstvo

da ti to viac ako akakolvek ina dieta, ver mi

JessicaI

Neodporucam kapustovu poievku.Skusala som ju dva krat.Vzdy som musela na 4den prestat pretoze som sa citila ako by som uz mala zomriet. Strasny pocit. Nikdy viac...

2bodka

No hlavne pri kapustovej diete si radsej vezmi dovolenku, neskusala som, ale kapusta naduva, takze si budes poprdkavat cely den :D

Radsej naozaj pomaly ale ucinne a hlavne dlhodobo. Clovek si potom na zdravy zivotny styl aj tak zvykne, pretoze zisti, ze sa citi perfektne, ked odbura vsetky jedla, ktore telu nic nedodavaju okrem kalorii :)

slimacka

kapustovu dietu som skusala len 3 dni. brala som to skor ako detoxikaciu organizmu a nechcela som nic schudnut. pocas diety som vsak mala neprijemne plyny, ktore sa zacali tvorit hned na druhy den. preto som ju aj skoncila, dost informacii o kapustovej diete najdes aj na www.dietyachudnutie.sk

rere

naberies ak drzis dietu a ked schudnes tak ako chces tak potom zacnes normalne jest nastane jojo efekt plus pridavaok ale ak budes zacinat jest tak ako keby sizacala drzat zeleninovu dietu a velmi pomaly a postupne pridavat viac jojo efekt nenastane mam oskusane na vlastnej kozy

Magy

kapustova dieta, ananasova, krabickova, 13-dnova mliecna, 90-dnova, atkinsonova, zonova, delena strava atd. donekonecna...

VSETKY maju jedno spolocne:

Ano, funguju, ALE!!! Su jednorazovou zalezitostou a akonahle prestanete dietu drzat, kila sa vratia (casto s horsim nasledkom, ako pred zacatim diety) a kolotoc neuspesnej snahy o chudnutie takymto sposobom sa roztaca. nazov "Jojo efekt" nie je zvoleny nahodou, kym zena chudne, ma vysoko sebavedomie, ma radost ze to funguje, je hore, ako to jojo. lenze kazda taka dieta sa skonci, kila nabehnu spat, zena prepada depresii a je ako to jojo zakonite dole. aby sa dostala zase hore, zacina hladat dalsiu "zarucenu" dietu, pretoze tato jej zjavne nepomohla. A tu je problem.

Nepochopenie, ze na vine nie je samotna dieta, ale to, ze udrzanie hmotnosti je zalezitost NA CELY ZIVOT, a nie na obdobie 13 dni ci hoci aj 90tich, pocas ktorych sa drzi dana dieta. A ziadna taka drasticka dieta sa NEDA drzat cely zivot.

Na to existuje JEDINY recept. NATRVALO zmenit zivotny styl, jedalnicek a najme - hybat sa, hybat sa, hybat sa!!!!

dobre info ohladom tych diet je tu:
ucinnechudnutie.sk

Nela41

Ak myslíš kapustovú polievku tak to úplne neodporúčam. Ja sa s ňou stretávam od detstva, lebo môj oco v komplexoch, že už neposiluje si ju sem tam dá. Je pravda, že schudneš, ale pribereš to naspäť aj s úrokmi. Okrem toho táto dieta je zlá pre organizmus a ešte jedna vec, nie je ani chutná. Niekomu možno chutí, no napríklad mne príde úplne hnusná a ak by ani tebe nechutila musela by si jesť niečo proti svojej vôli dosť dlho a aj to je ďalší problém. Proste jedz zdravo hýb sa a nevymýšľaj

winki

Veru veru to čo schudneš nabereš dvakrát naspäť. RACIONALNE a MUDRE stravovanie, ktoré je vyvážené a obsahuje všetko je tá správna cesta.